İdeal’in Yerine Worldcard Geldi

İdeal’in Yerine Worldcard Geldi

Fortis ve Yapı Kredi Bankası’nın yürüttüğü ortak çalışma tamamlandı ve Fortis İdeal Kart, Fortis Worldcard’a dönüştü.

Fortis ve Yapı Kredi işbirliği kredi kartı pazarında yeni bir dönemi başlatıyor. İki banka arasında İdeal Kart sahiplerinin World’ün ayrıcalıklı dünyasından yararlanmasını sağlamak için sürdürülen çalışmalar tamamlandı ve Fortis İdeal Kart, Fortis Worldcard’a dönüştü.

Kredi kartları pazarında yaşanan bu gelişme ile Worldcard sayısı yaklaşık 8 milyona ulaştı. Bu işbirliği sonucunda Fortis İdeal Kart kullanıcıları mevcut kartlarıyla 200 bine yakın World üye işyerinde taksitli alışveriş yapıp World puan kazanabilecek ve harcayabilecek.

Fortis Perakende Bankacılık Grubu Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyesi Gökhan Mendi şunları söyledi: “Yapı Kredi Bankası ile yaptığımız anlaşma, bireysel bankacılık alanında sergilediğimiz yüksek performansın devamı niteliğindedir. Fortis ve Yapı Kredi Bankası arasındaki bu işbirliği kredi kartı sahiplerine sağlayacağı sayısız avantajın yanı sıra ülkemizin kredi kartı pazarında başlattığı yeni dönem açısından da büyük önem taşıyor. Bu işbirliği, Fortis’in Türkiye’deki iddialı büyüme hedeflerine ulaşmasına da katkıda bulunacaktır.”

Yapı Kredi Bankası Genel Müdür Yardımcısı Nazan Somer ise şöyle konuştu: “Bugünden itibaren World’ün üye işyeri ağından ve pazarlama faaliyetlerinden Fortis’in değerli müşterileri de faydalanmaya başlayacak. Bu işbirliği yalnızca kart kullanıcıları açısından değil, perakende dünyası ve her iki kurum açısından da önemli kazanımlar sağlayacak.”

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Meral Yıldız

Meral Yıldız Yıldız Teknik Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunu olup tam zamanlı olarak sitemizde editörlük hizmeti yürütmektedir. Ekonomi ve Kripto Paralar konusunda oldukça deneyimlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir