İhtiyaç Kredisi'nde Bahar Bayramı Akbank'ta

 
.
Akbank “İhtiyaç Kredisi’nde Bahar Bayramı” sloganı ile Mayıs ayına özel yeni bir ihtiyaç kredisi kampanyası başlattığını duyurdu. Aylık % 0,96 faiz oranı ile ihtiyaç kredisi kullanabileceğiniz kampanya 31 Mayıs 2013 tarihine kadar geçerli olup, kampanya dahilinde kredi kullandığınızda taksitlerinizi üç ay erteleyerek ödemelerinize Ağustos 2013 tarihinde başlayabiliyorsunuz.
.
İhtiyaç Kredisi’nde Bahar İndirimi spotu ile tanıtımları yapılan kredi kampanyası kapsamında 24 ay vade ile 10.000 TL kredi kullandığınızda 199 TL kredi kullandırım ücreti ödüyorsunuz ve aylık taksitleriniz 479 TL oluyor. Yine 36 ay vade ile 10 bin Lira kredi kullanayı tercih ettiğinizde aynı kredi kullandırım ücretini ödüyorsunuz ve aylık taksitleriniz de 343 TL olarak gerçekleşiyor. 60 ay vade ile 10000 Lira kredi kullanmak istediğinizde de aylık taksitleriniz 242 TL olarak gerçekleşiyor.
.
Akbank’ın Mayıs Ayına Özel Kredi Kampanyası hakkında daha ayrıntılı bilgilere Akbank şubelerinden ulaşabilirsiniz.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Hasan Doğan

Hasan Doğan Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunu olup, özel bir şirkette finans danışmanlığı yapmaktadır. Aynı zamanda çeşitli ekonomi yayınlarına yazarlık hizmeti de veren yazarımız uluslararası pek çok yayında da adından söz ettirmiş başarılı bir ekonomisttir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir