İhtiyaç Kredisi'nde Bahar Fırsatı TEB'de

İhtiyaç Kredisi'nde Bahar Fırsatı TEB'de

TEB Bahar Kredisi ile ilkbahara dair bütün ihtiyaçlarınıza Pratik Kredi çözümleri sunuyor. TEB Bahar Kredisi ile ayda % 1,20 ‘den başlayan faiz oranları ile İhtiyaç Kredisi kullanabilir, 3 aya kadar kredi taksitlerinizi erteleyebilirsiniz. TEB Bahar Kredisi ile 20.000 Lira’ya kadar İhtiyaç Kredisi kullanabiliyorsunuz.

.

TEB Bahar Kredisi ile 12 ay taksitle 3000 TL İhtiyaç Kredisi kullandığınızda aylık % 1,20 faiz oranı ile kredi kullanabiliyor ve kredinizi aylık 274,01 TL taksitlerle geri ödeyebiliyorsunuz. TEB Bahar Kredisi kapsamında 3 ay taksit erteleme fırsatı da sunuyor. Bu imkan kapsamında ise kredinizi şimdi kullanıp ilk ödemelerinizi Eylül ayında başlatabiliyorsunuz. Kredi taksitlerinizi 3 ay ertelemeyi tercih ettiğinizde tüm tutarlarda İhtiyaç Kredinizi ayda % 1,35 faiz oranı ile kullanabiliyorsunuz. Bu faiz oranı ile 3 ay taksit ertelemeli 20.000 TL İhtiyaç Kredisi kullandığınızda aylık kredi taksitleriniz 737,58 TL oluyor.

.

TEB Bahar Kredisi kampanyası hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için size en yakın Türk Ekonomi Bankası şubelerini ziyaret edebilir ya da site editörlerimize TEB Kredileri hakkında merak ettiğiniz herşeyi sorabilirsiniz.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Emre Solmaz

Emre Solmaz 4 yıllık maliye bölümü mezunudur, Yazarlık hayatına bu işe ilgi duymaya başladıktan sonra atılmaya karar vermiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir