İmzasız, Belgesiz, 3 Ay Ertelemeli Bahar Kredisi Akbank'ta

İmzasız, Belgesiz, 3 Ay Ertelemeli Bahar Kredisi Akbank'ta

Akbank “Kredim Akbank’ta” sloganı ile şimdi de Bahar Kredisi kullanmak isteyenlere özel imkanlar ve kredi faiz oranları sunuyor. Akbank Bahar Kredisi ile kredinizi hemen kullanıp, kredi taksitlerinizi 3 ay öteleyerek ödemeye 3 ay sonra başlıyorsunuz. Akbank Bahar Kredisi Kampanyası’nda ayda 362 TL Taksitle 10.000 TL ya da ayda 542 TL Taksitle 15.000 Lira Bahar Kredisi kullanabilirsiniz.

.

 Akbank Bahar Kredisi kapsamında daha önce Akbank müşterisi olanlar Akbank’ın mobil ya da internet şubesine girerek “Direkt Kredi” seçeneğinden kredilerini belgesiz, evraksız ve imzasız olarak kullanabiliyorlar. Akbank‘ın “Anında Hesabına Yatan Kredi” şeklinde de belirttiği Akbank Direkt Kredi ile yapılan kredi başvuruları sadece dakikalar içerisinde banka hesabınıza yatırılıyor. Siz de hesabınıza yatan kredi tutarını anında kullanmaya başlayabiliyorsunuz.

.

Akbank Bahar Kredisi ilkbahar sonuna kadar devam edecek olup kampanyada belirlenen aylık kredi faiz oranı tüm vadeler ve tüm kredi tutarları için aylık % 1,25 … Kredi için ödeyeceğiniz Kredi Tahsis Ücreti ise % 0,5 olarak belirlenmiş…

.

3 Ay Kredi Taksiti Erteleme ve 36 aya varan vade seçenekler sunan Akbank Bahar Kredisi Kampanyası hakkında daha ayrıntılı bilgilere Akbank şubelerinden ulaşabilir ya da site editörlerimize mesaj ya da torum yazarak Akbank Kredileri ile ilgili tüm merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Emre Solmaz

Emre Solmaz 4 yıllık maliye bölümü mezunudur, Yazarlık hayatına bu işe ilgi duymaya başladıktan sonra atılmaya karar vermiştir.

13 Comments

  1. Merhaba Şaban Çalışkan;
   Sitemizden kredi başvurusu yapmak için size duyurduğumuz kredi kampanyalarına ait başvuru butonları varsa buradan, yoksa da ilgili bankalardan kredi başvurunuzu yapabilirsiniz.

  1. Merhaba Erdoğan Bey;
   Akbank Bahar Kredisi Kampanyasından tüm ücretli çalışanlar, memurlar, özel sektör çalışanları ve işyeri sahipleri yararlanabiliyor.

  1. Merhaba Kenan Arslan;
   Hangi kampanyadan hangi şartlarla kredi kullanmak istediğinizi ve kredi notunuzu bize yazarsanız sizin için uygun kredi kampanyaları önerebiliriz. Böylece daha düşük maliyetle daha uygun kredi kullanmış olursunuz.

   1. Mrb erdogan bey kredi karti borclarmdan dolayi krdedi cekemiyorum aha once cekilmis kredi borclarim var ev aldimnev uzerinden kredi cektim ve kredi karti borclarim var neolr yrdimci olun bana 5bin tl veya 6 bin tl civari para cekmek istiyorum 18 ayligina odemek sartiyla ne olur evim icraya gidecek

  2. Merhaba Kenan Arslan;
   İhtiyacınız olan krediye sitemizde tanıtımını yaptığımız kredilerden sizin için en uygun gördüğünüz seçeneğe başvurunuzu yapabilirsiniz.
   Ancak kredi başvurusu yapıp kredi kullanamıyorsanız bize kredi notunuzu ve durumunuzu detaylı yazarsanız size yardımcı olacak önerilerde bulunmaya çalışırız.

   1. Benim bodrom 5000tl 5000tl krdi cektim.3 taksit ödedim. Birdaha cekmek istiyorum 10000tl skorum 1150felandır ayrıca akbank maaş müsterisiyim çekebilirmiyim bidaha kredi

    1. Merhaba Coşkun Bey;
     1150 düşük bir kredi notu ancak N Kolay Kredi’ye bir kredi başvurusunda bulunup şansınızı denemenizi öneririz. Çünkü pek çok banka bu kredi notunuzla size kredi onayı vermeyecektir.
     N Kolay Kredi hakkında detaylı bilgilere aşağıdaki yazımızdan ulaşabilirsiniz.
     Kredi Notu Düşük Olana 5 Dakikada Kredi

  1. Merhaba Vasip Bey;
   Durumunuzu değerlendirebilmek ve size yol gösterebilmek için sizin aylık belgelenebilir gelirinizi ve kredi notunuzu bilmemiz gerekiyor. Ayrıca kaç aydır ssk lı çalıştığınız da mesajınızda eksik görünüyor…

 1. Merhaba. İmzasız,belgesiz ve 3 ay ertelemeli krediden faydalanmak istiyorum. 15.00ü tl ye ihtiyacım var. Lütfen yardımcı olur musunuz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir