ING Bank Cepte Kredi 079 Oranla

ING Bank Cepte Kredi 079 Oranla

Kredi ihtiyacı olanlara müjdeli haber ING Bank Cepte Kredi ile geldi.. ING Bank Cepte Kredi 079 oranla kredi kullandırıyor. Üstelik bankaya kadar gitme zahmetine, sıra beklemeye ya da evraklarla uğraşmaya da gerek yok.. ING Cepte Kredi için internetten başvuru yapabilir, kredinizi anında kullanabilirsiniz..

ING Bank Cepte Kredi 079 Oranla

ING Bank Cepte Kredi kampanyasında 3 aydan 60 aya kadar vade seçenekleri sunulmakta olup kredi tutarının binde beşi kadar dosya masrafı alınıyor. Kredinin aylık akdi faiz oranı yüzde 0,79 ile yüzde 1,89 arasında değişiklik göstermektedir. Kredi faiz oranı kişinin ödeme performansına göre değişiklik gösteriyor.

Daha önce ING Bank müşterisi olanlar, ING internet sitesinde yer alan “Hemen Başvur” butonundan, ING İnternet Şubesi ‘nden ya da ING Mobil ’den anında kredi başvurusu yaparak onayın ardından anında kredilerini kullanabiliyorlar. ING müşterisi olmayanlar ise, kredi başvurularının onaylanmasının ardından, şubeye gitmeden evraklarını kurye aracılığı ile tamamlayıp kredi kullanabiliyorlar.

ING Cepte Kredi kampanyasında 5.001 TL ile 100 bin TL arasındaki tutarlar için ve 60 aya kadar olan vadeler için 3 ay erteleme olanağı sağlanıyor.  60 ay seçeneğinde 3 ay erteleme ile 57 ay vade üzerinden ödeme planı oluşturuluyor.

ING Bank Cepte Kredi 079 Oranla

ING Bank Cepte Kredi Hesaplama

ING Bank Cepte Kredi Başvurusu yapmadan önce kullanacağınız kredinin aylık taksitlerini ve toplam ödemelerini merak ediyorsunuz elbette.. Bu konuda fikir sahibi olabilmeniz için bazı kredi hesaplamalarını aşağıda sizler için yapıyoruz.

ING Cepte Kredi ile 60 ay vadeli 10 bin TL kredi kullandığınızda bu kredi için aylık 219 TL taksit ödemesi yapmanız gerekiyor. Bu kredi için toplam ödeme tutarı ise 13.158 TL..

Yine kampanya kapsamında 60 ay taksitle 50 bin TL kredi kullanıldığında aylık kredi taksit ödemeleri 1097 TL oluyor. Kredinin toplam ödemesi ise 65.791,20 TL oluyor.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Emre Solmaz

Emre Solmaz 4 yıllık maliye bölümü mezunudur, Yazarlık hayatına bu işe ilgi duymaya başladıktan sonra atılmaya karar vermiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir