ING Bank Hemen Kredi Başvurusu

 
.
ING Bank Mart ayına özel olarak düzenlemiş olduğu yeni kredi kampanyası ile ayda 99 TL’den başlayan taksitlerle 7.000 TL kredi veriyor. Üstelik sadece nüfus cüzdanınızla kredinize başvurabilir ve aynı gün kredinizi kullanabilirsiniz.
.
Televizyonlarda bu krediyi kullanabilmeniz için tanıdığa ihtiyacınız yok parolası ile yayınlanan ING Bank Mart Kredisi reklamlarından da anlayabileceğiniz üzere bir çok bankaya göre daha kolay kredi kullandırdığını bildiren ING Bank, Mart Kredisi Kampanyası ile 24 ay ile 60 ay arasındaki vadelerde 14 bin TL’ye kadar kredi kullanma imkanı sunuyor.  Kampanya kapsamında 7.000 TL’ye kadar kullanacağınız kredilerde dosya masrafı olarak 199 TL ödenecek olup, 7 bin TL üzerindeki kredi tutarlarında  dosya masrafı 299 TL olarak belirlenmiş. ING Bank’ın kampanya kapsamında belirlemiş olduğu kredi faizi ise %1,09 …
.
Saat 12:00’ye kadar yapacağını kredi başvurularınızın aynı gün onaylanacağı 99 TL Taksitle 7 Bin TL sloganı ile duyurulan kampanya hakkında daha ayrıntılı bilgilere ING Bank şubelerinden ulaşabilirsiniz.
.
.
Kredi Kullanmanın En Kolay Yolu !!!
.
BankPozitif’in kolay, hızlı, kefilsiz, masrafsız ve evraksız olarak kredi kullandırdığı BankPozitif WebKredi Kampanyası‘na BURADAN hemen başvurabilirsiniz. Sadece bir dakikanızı ayırarak formu doldurduğunuzda kredi başvurularınız hemen değerlendirilip tarafınıza bilgi veriliyor. Üstelik dilerseniz krediniz adresinize kadar da teslim ediliyor…

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Hasan Doğan

Hasan Doğan Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunu olup, özel bir şirkette finans danışmanlığı yapmaktadır. Aynı zamanda çeşitli ekonomi yayınlarına yazarlık hizmeti de veren yazarımız uluslararası pek çok yayında da adından söz ettirmiş başarılı bir ekonomisttir.

4 Comments

  1. 3bin tl kredi almak istiyorum …şuanda yaz kış çalışmaktayım…aylık 1000 tl gelirim var. teşekkürler. gerekli bilgileri öğrenebilirmiyim.

    1. Merhaba Yaşar Bey;
      Yukarıdaki yazımızda kırmızı renkli linklere tıklayarak kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Gerekli tüm bilgileri oradan göreceksiniz.

  2. bende 7 bin liralık kredi kullanmak istiyorum ama serbest calışan bir bayanım kefilsiz ve gelir belgesiz kredi kullanmak istiyorum aylık belgeleyemediğim yaklaşık gelirim 3 bin tl yardımcı olurmusunuz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir