ING Bank Kart Ücreti Olmayan Light Kart

ING Bank Kart Ücreti Olmayan Light Kart

Kart aidat ücreti olmayan ING Light kredi kartının tek özelliği bu değil! Light kart ekstra avantajlar da sunmaktadır. Bu kartla yapılan tüm harcamalarda, vade farklı taksitlendirme imkanı bulunmaktadır.
“Asistans servisi” ile destek istendiği an Light Kart müşterilerine bu destek sunulmaktadır. ING Light Kart ile hayatınız çok kolaylaşır, size özel ödüller, ekstra bonuslar kazanırsınız.

ING Light Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

ING Light kart başvurusu ING Bank şubeleri, internet bankacılığı, telefon bankacılığı veya kısa mesaj (SMS) ile yapılabilmektedir. ING Bank’ın resmi internet sayfası üzerinden söz konusu kartı seçerek ”Hemen Başvur” seçeneğine tıklayarak başvuru işlemine başlayabilirsiniz. Başvuru sırasında formda bulunan T.C vatandaşlık numarası ve cep telefonu ilgili sorulara cevap verdikten sonra başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.
ING Light kredi kartı için 0 850 222 0 600 numaralı ING Bank telefon bankacılığını arayarak, banka şubesine gitmeden evinizin rahatlığında hemen kredi kartı başvurusunda bulunabilirsiniz.

ING Light Kredi Kartı Özellikleri Nelerdir?

ING Light kredi kartının özellikleri arasında göze çarpan ilk özellik kartın yıllık kart ücreti istememesi diyebiliriz. Peşin olarak yapılan harcamalarda taksitlendirme imkanı sunan Light kredi kartı, “asistans servisi” ile sağlık hizmetlerinden çilingir ve çekici hizmetlerine kadar, birçok hizmetten avantajlı bir şekilde yararlanabiliyorsunuz.
ING Bank kredi kartı ile havale ve EFT işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebiliyorsunuz. Mobil bankacılık, internet bankacılığı, banka şubesi, ATM, telefon bankacılığı, toplu ödeme sistemi, Para Mara gibi birçok ING hizmetinden yararlanabiliyorsunuz.
ING Bank tarafından sunulan bu kredi kartının kredi faizi yüzde 1.84 olarak belirlenmiştir. Ayrıca ING Light kredi kartıyla hem tek seferde hem de otomatik talimat ile çeşitli fatura ödemelerinizi gerçekleştirilebiliyorsunuz.
Üstelik ING Light kredi kartı ücreti, kredi kartı yenileme ücreti, ek kredi kartı ücreti, ek kart yenileme ücreti ya da herhangi bir ek masraf olmaksızın bankacılık işlemlerinizi yapılabiliyorsunuz.

ING Light Kredi Kartının Sunduğu Avantajlar

ING Light kredi kartı kampanyaları arasında kartın en önemli özelliği taksit imkanı sunuyor olmasıdır. ING Bank’ın Light kredi kartı ile herhangi bir işyerinde yaptığınız peşin alışverişlerde, sizlere vade farklı taksitlendirme olanağı sunulmaktadır. Böylelikle ekstre borcunuzu aylara bölerek bütçenizi rahatlatabilirsiniz. Master Card logosu bulunan tüm üye işyerlerinde, yurtiçi ve yurtdışı tüm noktalarda ING Light kredi kartı geçerlidir. Ayrıca ATM’den ihtiyaç halinde nakit avans çekebilme özelliği de bulunmaktadır.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Gökhan Ayhan

Gökhan Ayhan 4 yıllık üniversite mezunudur ve hayatına yazarlık yaparak devam etmektedir. Yazarlık yaparken aynı zamanda başka işlerde de çalışmaktadır.

1 Comment

  1. Yani kartın taksit özelliği var demi önemli olan bu . Herhangi bir alısverıste mesela beyaz esya da alındıgı zaman taksıt yapılabılıyor demi ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir