ING Bank Konut Kredisi ve İhtiyaç Kredisi Faizlerini İndirdi

ING Bank Konut Kredisi ve İhtiyaç Kredisi Faizlerini İndirdi

Bankalar kredi faiz oranlarını indirmeye devam ediyor.. Son olarak bugün yapılan açıklama ile ING Bank Konut Kredisi ve İhtiyaç Kredisi faizlerini indirdi.. Kamu bankaları tarafından % 0,99 seviyesine indirilen kredi faiz oranları ilk kez bir kamu bankası tarafından daha da aşağı çekildi. ING Bank yapmış olduğu açıklama ile konut kredisi faiz oranlarını bugünden geçerli olmak üzere 12 aydan 120 aya kadar tüm vadelerde yüzde 0,98 seviyesine çektiğini duyurdu. Banka İhtiyaç Kredisi faiz oranlarını da yüzde 0,99 seviyesine indirdi.

ING Bank Konut Kredisi ve İhtiyaç Kredisi Faizlerini İndirdi

ING Türkiye, konut kredisinde faiz oranını yüzde 0,98’e düşürerek, sektördeki en avantajlı faiz oranını sunmaya başladı. ING Bank ‘ın yeni konut kredisi kampanyası ile 12 aydan 120 aya kadar tüm vadelerde konut kredisi faiz oranı yüzde 0,98 seviyesine çekildi. Üstelik ING Bank yeni konut kredisi kampanyasından yeni kredi müşterilerinin yanı sıra konut kredisini ING Türkiye ’ye taşımak isteyen müşteriler de yararlanabilecek.

Yeni kredi kampanyasına ilişkin bir açıklama yapan ING Türkiye Bireysel Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Alper Gökgöz, “Başlattığımız avantajlı kampanya ile uygun koşullarda ev sahibi olmak isteyen tüketicilerle birlikte ekonomiye de destek vermekten memnuniyet duyuyoruz” ifadelerini kullandı.

Gökgöz sözlerini şöyle sürdürdü; “Konut almak isteyen ancak faizlerin düşmesini bekleyen tüketiciler için hayata geçirdiğimiz bu kampanya ile hem ekonomiyi desteklemeyi hem de müşterilerimizin en uygun koşullarda ev sahibi olmasına katkıda bulunabilmeyi hedefliyoruz. ING Türkiye olarak, sunduğumuz avantajlar ve kampanyalar ile müşterilerimize ve ekonomiye katkı sağlamaya devam edeceğiz.”

ING Bank Konut Kredisi ve İhtiyaç Kredisi Faizlerini İndirdi

İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları da Yüzde 0,99 ‘a Çekildi

Konut kredilerinde yapmış olduğu atak ile dikkatleri üzerinde toplayan ING Bank, İhtiyaç / Tüketici Kredisi faiz oranlarında da önemli bir adım atarak aylık kredi faiz oranını yüzde 0,99 seviyesine indirdi. ING Bank tarafından yapılan açıklamaya göre bugünden itibaren geçerli olmak üzere 24 ay üzerindeki tüm vadelerde  faiz oranı 0,99 olacak.

ING Bank İhtiyaç Kredisi kampanyası kapsamında maksimum 50 bin TL ‘ye kadar kredi kullanılabiliyor ve 60 aya kadar vade seçenekleri tercih edilebiliyor.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Emre Solmaz

Emre Solmaz 4 yıllık maliye bölümü mezunudur, Yazarlık hayatına bu işe ilgi duymaya başladıktan sonra atılmaya karar vermiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir