ING Bank Kredi Butik


 
ING Bank; “Kredi Butik” adı ile yeni hazırladığı yeni kredi paketi sayesinde ihtiyaç sahiplerine çok özel koşullarla kredi kullandıracak. Uygun masraf ve kredi faizleri ile dikkat çeken “Kredi Butik”, ayrıca çok özel imkanları da içerisinde barındırıyor.
 
Small, Medium, Large, X-Large, Medium Plus ve Large Plus olarak 6 farklı seçeneği bulunan “Kredi Butik” kampanyası kapsamında kredi kullanan müşterilere, kredi kullanabilmek için ön şart olan hayat sigortası ING Bank tarafından ücretsiz olarak yapılıyor.
 
Ayrıca ING Kredi Butik kapsamında kredi kullanan müşterilere 1 ay boyunca yüzde sıfır faizli Kredili Mevduat Hesabı ve ilk 2 yıl kart ücreti ödemesiz
ING Bank Bonus Kredi Kartı hizmetleri de sunuluyor.
 
Gelir ve ihtiyaç miktarlarına göre belirlenen farklı seçenekleri bulunan “Kredi Butik” özellikle aylık 0,99 faiz oranı ve 99 TL masrafı ile 2500 TL’ye kadar kredi kullanılabilen Small seçeneği ile dikkatleri üzerine çekiyor.
 
5 bin TL’lik Medium ve 7 bin 500 TL’lik Medium Plus kredi seçeneğinde 12 ya da 24 aylık faiz oranı yüzde 1,39, 10 bin TL’lik Large kredi seçeneğinde 12-24-36 aylık faiz oranı yüzde 1,49, 12 bin 500 TL’lik Large Plus kredi seçeneğinde 12-24-36 aylık faiz oranı yüzde 1.59 ve X-Large seçeneğinde ise 15 bin TL için 12-24-36 aylık faiz yüzde 1,69 olarak ING Kredi Butik’te sunuluyor.
 
“Kredi Butik” hakkında detaylı bilgi almak için ING Bank şubelerini ziyaret edebilirsiniz.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Meral Yıldız

Meral Yıldız Yıldız Teknik Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunu olup tam zamanlı olarak sitemizde editörlük hizmeti yürütmektedir. Ekonomi ve Kripto Paralar konusunda oldukça deneyimlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir