ING Bank Kredi Faiz Oranları

ING Bank Kredi Faiz Oranları

ING Bank kuruluş ve faaliyete geçiş tarihinden bu yana müşterilerinin tüm ihtiyaçlarına yönelik kredileri, oldukça uygun faiz oranları ve vade süreleriyle tüm müşterilerine en avantajlı kredi alabilme imkanı sunmaktadır. ING Bank müşterileri bu krediler sayesinde ihtiyaç duydukları ev ve araç sahibi olabilir, iş ortamını ve iş imkanlarını geliştirebilir, yeni bir iş kurup sektörel başarıyı rahatlıkla yakalayabilirler. Ayrıca bu kredilerin faiz oranları ve vade sürelerinin uygunluğu sayesinde de bütçelerini hiç zorlamadan rahatlıkla kredilerinin belirlenen tutarlarını ödeyebilir ve ekonomik olarak pozitif konuma gelebilirler.

ING Bank Kredi Faiz Oranları ve Krediler Hakkında Detaylar

ING Bank, yukarıda da belirtmiş olduğumuz gibi tüm ihtiyaçlarınıza yönelik çok cazip fırsatlarla birbirinden avantajlı kredi imkanlarını sizlere sunmaktadır. ING Bank tarafından sizlere sunulan kredi türleri, Konut Kredisi, Kişiye Özel Faiz Oranlı İhtiyaç Kredisi, Yeni Taşıt Kampanyası, Kredim Sonsuz, Yüksek Tutarlı İhtiyaç Kredisi ve İkinci El Taşıt Kredisi’dir. İşte, belirtmiş olduğumuz kredi türlerine ait ING Bank Kredi faiz oranları ve krediler ile ilgili detaylı bilgiler:

  • Konut Kredisi sayesinde yüzde 1,19 faiz oranıyla 3 ay ile 120 ay arası vade seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.
  • Kişiye Özel Faiz Oranlı İhtiyaç Kredisi ile yüzde 1,49 faiz oranıyla 3 ile 48 ay arası vade seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.
  • Yeni Taşıt Kampanyası sayesinde yüzde 1,49 faiz oranıyla 3 ile 48 ay arası vade seçenekleri arasından tercih yapabilirsiniz.
  • Kredim Sonsuz ile yüzde 1,54 faiz oranıyla 3 ile 48 ay arası vade seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.
  • Yüksek Tutarlı İhtiyaç Kredisi sayesinde yüzde 1,54 faiz oranıyla 3 ay ile 48 ay arası vade seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.
  • İkinci El Taşıt Kredisi ile yüzde 1,54 faiz oranıyla 3 ay ile 48 ay arası vade seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.
  • Belirtilen kredi türlerinden yararlanabilmek için 18 yaşını doldurmuş olmanız şarttır.
  • ING Bank kredileri için başvuru yapmak istiyorsanız üzerinde T.C. Kimlik Numarası bulunan kimlik belgesine, gelir durumunuzu gösteren bir Gelir Belgesine ve konut kredilerinden yararlanmak istiyorsanız satın almak istediğiniz konuta ait tapu belgesine ihtiyacınız olacaktır. Ayrıca ING Bank Şube’leri gerek gördüğünde başka belgeler de talep etme hakkına sahiptirler.

ING Bank Kredileri Başvurusu

ING Bank kredileri başvurusu yapmak için ING Bank’ın resmi internet sitesinden yararlanabilir, mobil bankacılık seçeneğini tercih edebilir ya da size yankın konumdaki ING Bank şubesine giderek bu kredi türüne rahatlıkla başvurabilirsiniz.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Gökhan Ayhan

Gökhan Ayhan 4 yıllık üniversite mezunudur ve hayatına yazarlık yaparak devam etmektedir. Yazarlık yaparken aynı zamanda başka işlerde de çalışmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir