ING Bank Kredi Faizlerini İndirdi

ING Bank Kredi Faizlerini İndirdi

ING Bank, kredi faizlerinde yeni indirimler gerçekleştirerek, kredi konusundaki iddiasıyla bir kez daha dikkatleri üzerine çekti.
Her türlü ihtiyacınıza çözümler sunan “Kredi Butik” paketlerinde yüzde 0,89’dan başlayan faiz oranları ile kredi sunan ING Bank, Kamu çalışanları ve bordrolu müşterileri için de çok özel indirimler sunuyor.
ING Bank’ın İhtiyaç Kredisi ile özdeşleşmiş kampanyası “Kredi Butik”te yeni düzenlemeler yapılarak “Kredi Butik’te Yeni Sezon” sloganı ile duyuruldu. “Kredi Butik’te Yeni Sezon” kampanyası kapsamında tüm kredi paketlerinde 10 baz puanlık faiz indirimi gerçekleştirildi. Ayrıca paket kapsamındaki kredi seçeneklerine 3 ay taksit erteleme imkanı da eklendi.

“Kredi Butik’te Yeni Sezon” kampanyası ile “Kredi Butik” ailesine iki yeni seçenek daha eklendi. “Faizsiz Kredi Butik” ve “Masrafsız Kredi Butik” ile zenginleştirilen Kredi Butik ailesi böylece müşterilere daha fazla seçim hakkı sağlamış oluyor.
Taşıt Kredilerinde de faiz indirimleri gerçekleştiren ING Bank, 3-48 ay vadeli 0 Km Yeni Taşıt Kredisi’nde  aylık faiz oranını yüzde 1,09, İkinci El Taşıtlar için geçerli olan Turuncu Taşıt Kredisi’nin aylık faiz oranını da (yine 3-48 ay vadede) aylık yüzde 1,35 olarak belirledi.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Emre Solmaz

Emre Solmaz 4 yıllık maliye bölümü mezunudur, Yazarlık hayatına bu işe ilgi duymaya başladıktan sonra atılmaya karar vermiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir