ING Bank'tan Emlakçılara Özel Krediler

 
.
ING Bank Aslan KOBİ adı ile küçük ve orta ölçekli işletmeleri desteklemeye devam ettiğini belirten açıklamasında Aslan KOBİ kapsamında yer alan Emlakçım Paketi kapsamında emlakçılara çok özel kredi ve yatırım olanakları sunduğunu duyurdu. “Emlakçılara Tam Destek ING’den” sloganı ile duyurulan kampanya paketi kapsamında emlakçılar tüm bankacılık işlemlerinin yanı sıra finansal çözümleri için de ayrıcalıklı imkanlardan yararlanabilecekler.
.
ING Bank‘ın açıklamasında  emlakçıların sektöre özel ihtiyaçları düşünerek hazırlanan Emlakçım Paketinde emlakçılara kısa vadeli nakit ihtiyaçlarından, uzun vadeli yatırımlara  en uygun kredi imkanlarının sağlandığı belirtiliyor.  Ancak bankanın açıklamasında emlakçıların kullanacağı kredilerin vade, masraf ya da faiz oranı konusunda detaylı bilgi verilmiyor. Ayrıca paket ile ING Bank’ın diğer bankacılık işlemlerinden de yararlanabiliyorsunuz. Ama açıklamada bu konuda da fiyat ve maliyet bilgilerine ulaşamıyoruz.
.
Emlak işi ile uğraşan değerli ziyaretçilerimizin kendilerine en yakın ING Bank şubesini ziyaret ederek Emlakçım Paketi hakkında ayrıntılı bilgilere ulaşabileceklerini belirtir, ayrıcalıklı ve avantajlı koşulların sunulması halinde paket fırsatlarından yararlanabileceklerini bildiririz. Detaylı bilgilere ulaştığımızda buradan sizleri ayrıca bilgilendireceğiz…
.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Hasan Doğan

Hasan Doğan Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunu olup, özel bir şirkette finans danışmanlığı yapmaktadır. Aynı zamanda çeşitli ekonomi yayınlarına yazarlık hizmeti de veren yazarımız uluslararası pek çok yayında da adından söz ettirmiş başarılı bir ekonomisttir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir