ING Bank'tan Kredilere 5 Dakikada Onay Fırsatı

ING Bank'tan Kredilere 5 Dakikada Onay Fırsatı

ING Bank dün duyurduğu yeni hizmeti ile kredi başvurularına 5 dakika içerisinde onay vereceğini duyurdu.. ING Bank’ın İhtiyaç Kredisi Kampanyası ile ayda % 1,09 ‘dan başlayan faiz oranları ile kredi kullanma fırsatı bulacak ihtiyaç sahipleri şimdi de ışık hızında kredi onayı ile zamandan tasarruf edecekler… ING Bank İhtiyaç Kredisi Kampanyası’na cep telefonunuzdan, bilgisayarınızdan, tabletinizden ya da internet erişiminiz olan herhangi bir iletişim aracınızdan kolayca başvurabiliyorsunuz.
ING Bank tarafından duyurulan 5 Dakikada Kredi Onayı hizmeti tüm kanallardan başvuru yapılması halinde istisnasız olarak sağlanıyor. İster ATM’den, ister telefon bankacılığından, ister banka şubelerinden, ister internet sitesi ya da mobil uygulama üzerinden kredi başvurusu yapın, tüm başvurular için en geç 5 dakika içerisinde kredi başvuru sonucunuz tarafınıza iletiliyor.

ING Bank bildiğiniz gibi kredi notuna göre herkese farklı kredi faiz oranları uyguluyor… Bu kredi kampanyasında da kredi notu yüksek kişiler daha düşük faiz oranları ile kredi kullanma fırsatı bulurken kredi notu düşük kişiler de daha yüksek kredi faiz oranları ile kredi kullanıyorlar. Kampanyada 1500 TL ile 50.000 TL arasında ihtiyacınız olan tutarlarda kredi kullanabiliyor, krediniz için 3 aydan 48 aya kadar vade tercih edebiliyorsunuz.
ING Bank’tan ayda 51 Lira’dan başlayan taksitlerle İhtiyaç Kredisi kullanabileceğiniz yeni Onayı 5 Dakikada Gelen İhtiyaç Kredisi Kampanyası hakkında daha ayrıntılı bilgileri ING Bank şubelerinden alabilir ya da site editörlerimize ING Bank Kredileri hakkında tüm merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Hasan Doğan

Hasan Doğan Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunu olup, özel bir şirkette finans danışmanlığı yapmaktadır. Aynı zamanda çeşitli ekonomi yayınlarına yazarlık hizmeti de veren yazarımız uluslararası pek çok yayında da adından söz ettirmiş başarılı bir ekonomisttir.

5 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir