ING Bank’tan Tüm Kredilerde Bayram Fırsatı

ING Bank’tan Tüm Kredilerde Bayram Fırsatı

 
.
ING Bank, ihtiyaç ve KOBİ kredilerinde bayrama özel fırsatlar sunuyor . “Eski köye yeni adet” anlayışıyla bankacılık hizmetlerini yeniden şekillendiren ING Bank, bayram dönemi boyunca ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen müşterilerine 99 TL’den başlayan taksitlerle artan taksitli kredi fırsatı sunuyor.
Üstelik bu kampanyadan KKB Risk Raporu skoru 1600 ve üzerinde olan tüm müşteriler yararlanabilecek. Ayrıca esnafı da unutmayan ING Bank, Bayrama özel 2 ay ödemesiz dönem kolaylığı  sunuyor.
.
Kampanya kapsamında 36 ay vadeli 7.000 TL kredinin taksitleri ilk sene 99 TL, ikinci ve üçüncü senelerde ise 345 TL eşit taksitli olarak ödenebilecek.  ING Bank’ın borcuna sadık müşterilere özel sunduğu kişiye özel kredi fırsatları ile tüketiciler ister kredi taksitlerini; ister kredi faiz oranlarını düşürebilecekler.  Kampanya kapsamında müşteriler ister 99 TL’den başlayan taksitlerle 7.000 TL, ister %1,09’den başlayan faiz oranları ile 100.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi kullanarak nakit ihtiyaçlarını karşılayabilecekler. Bankanın diğer avantajlı ihtiyaç kredisi kampanyaları bu dönemde de tüketicilerin kullanımında
olacak.
Ayrıca ING Bank KOBİ’lere 2 ay ödemesiz dönem kolaylığı da sağlıyor… KOBİ’lerin bayram öncesi olası nakit ihtiyaçlarını da unutmayan ING Bank, 2 ay ödemesiz dönem ayrıcalığı sağlıyor.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Serkan Demir

Serkan Demir 4 yıllık Ekonometri bölümü mezunudur. Mezuniyetinden sonra özel bir bankada çalışmaya başlayan yazarımız sonrasında buradan ayrılarak kendi iş yerini kurmuş ve aynı zamanda da çok sevdiği yazarlığı aktif olarak sürdürmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir