ING Pegasus Plus Premium Kart Avantajları

ING Pegasus Plus Premium Kart Avantajları

Bankalar farklı müşteri profillerine hitap edecek farklı kartları piyasaya sürerek müşteri sayısını arttırmayı hedefler. Müşteri edinmenin yanı sıra müşteri memnuniyetine yönelik bu işlem için hazırlanan pek çok kart bulunuyor. ING Bank tarafından müşterilere sunulan ING Pegasus Plus Premium Kart ise uçak seyahati yöntemini kullanan kişiler için ayrıcalıklı imkanlar sunuyor.

Plus Classic Kart ile Plus Premium Kart Farkı

ING Bank hava taşımacılığını kullanananlar için İNG Pegasus Plus Classic Kart ismindeki kartıyla daha önceden hizmet vermeye başlamıştı. İNG Pegasus Plus Kart kullananlar yaptıkları mal ve hizmet alımlarından %0.5 oranında ek uçuş puanı kazanma avantajını kullanıyorlardı. Plus Premium sahipleri ise %0.5 oranı yerine %1 oranında ek uçuş puanı kazanma avantajına sahipler. Ayrıca Plus Premium Kart sahipleri Plus Classic Kart kullanıcılarının yararlandığı ve Pegasus’un kart sahiplerine sunduğu %2 ek puan katkısından da yararlanabiliyorlar.

Hızlı Geçiş Avantajları

ING Pegasus Premium Kart sahiplerinin bir diğer avantajı ise hızlı geçiş avantajı olarak bilinen sistem. İstanbul’da bulunan Sabiha Gökçen Havalimanı’nda gidş yeri fark etmeksizin kullanılabilen sistem yılda 6 kez tercih edilebilir. Hızlı geçiş avantajı uzun bekleme sürelerini kısaltmak ve işlemlerde kolaylık sağlaması nedeniyle kullanılmakta. Mobil uygulama işlemleriyle alınabilecek hızlı geçiş kodu aynı zamanda 0-6 yaş aralığındaki çocuklar için ücretsiz olma özelliğine sahip.

Vale Park Hizmetinde İndirim

Pegasus Plus Premium Kart kullanıcıları için bir avantaj da otopark ve vale hizmetlerinde bulunuyor. Sabiha Gökçen Havalimanı’nda geçerli olan bu avantaj sayesinde yılda 6 kullanıma kadar otopark hizmetlerinde %50 indirim imkanı mevcut.  Bu avantajı kullanmak için ise ödemeyi kartla gerçekleştirmek yeterlidir. Ayrıca aracı devralıcak vale için belirli bir tutarda ücret tahsil edilecektir.

Lounge Hizmeti

Bekleme salonu olarak ifade edilen Lounge hizmeti pek çok havaalanında bulunur. Pegasus Plus kredi kartı kampanyası sayesinde Sabiha Gökçen Havalimanı’nda geçerli olmak üzere kart sahipleri %50 indirimle lounge hizmetinden faydalanabilirler. Yılda 6 kereye kadar tercih edilebilen bu sistem sayesinde uçuş öncesi konforlu zaman geçirmek mümkün.

Uçuşlar Artık Daha Güvenli

Güvenlik ve planların doğru yürümesi her insan için çok önemlidir. Fakat yolculuklarda bazen talihsiz durumlar yaşanabilir. Bu talihsiz durumların önüne geçmek için ise sigorta hizmetleri bulunur. İNG Pegasus Plus Premium Kart sahipleri yaptıkları seyahatlarde yaşanabilecek olumsuzluklara karşı seyahat sigortası ile güvence altına alınmıştır. Bu hizmet Plus Premium Kart sahibi herkes için ücretsiz olarak sunulmakta.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Gökhan Ayhan

Gökhan Ayhan 4 yıllık üniversite mezunudur ve hayatına yazarlık yaparak devam etmektedir. Yazarlık yaparken aynı zamanda başka işlerde de çalışmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir