İş Bankası Hazine ‘ye Devredilecek

İş Bankası Hazine ‘ye Devredilecek

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bugün AK Parti Grup Toplantısı ‘nda İş Bankası konusunda da değinerek İş Bankası Hazine ‘ye devredilecek imasında bulundu. Erdoğan; “İş Bankası masada bunu unutmayın. Gazi Mustafa Kemal ‘in İş Bankası ‘nı CHP ‘ye değil Hazine ‘ye tahsisi vardır. İş Bankası Hazine ‘nin malı olacaktır Allah ‘ın izniyle. Bu parlamento bu tarihi kararı da alacaktır Allah’ın izniyle.” şeklinde konuştu.

İş Bankası Hazine ‘ye Devredilecek

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin haftalık olağan Meclis grup toplantısında milletvekillerine hitap etti. Konuşmasında çok önemli mesajlar veren Erdoğan, İş Bankası konusuna da değinerek, İş Bankası ‘nın Gazi Mustafa Kemal tarafından CHP ‘ye değil hazineye tahsis edildiğini ifade etti.

İşte Başkan Erdoğan’ın İş Bankası ile Alakalı İfadeleri;

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ‘ın bu günkü konuşmasında İş Bankası ile alakalı şu ifadeler kullanıldı; “İş Bankası masada bunu unutmayın. Gazi Mustafa Kemal İş Bankası’nı CHP’ye değil hazineye tahsisi vardır. İş Bankası hazinenin malı olacaktır Allah’ın izniyle. Bu parlamento bu tarihi kararı da alacaktır Allah’ın izniyle.”

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Emre Solmaz

Emre Solmaz 4 yıllık maliye bölümü mezunudur, Yazarlık hayatına bu işe ilgi duymaya başladıktan sonra atılmaya karar vermiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir