Is Bankasi, Isyeri Kredisi Faiz Oranlarini Indirdi

Is Bankasi, Isyeri Kredisi Faiz Oranlarini Indirdi

İş Bankası, işini büyütmek ve geliştirmek isteyen veya yeni işyeri açacak girişimcilere verilen işyeri kredisi faiz oranlarını 60 ay vadeye kadar aylık yüzde 1,77’den yüzde 1,70’e indirdiğini bildirdi.

İş Bankası tarafından yapılan açıklamada, fabrika, dükkan, büro ve gayrimenkul alımı yapmak isteyen işyeri sahiplerinin finansman ihtiyaçlarının 5 Ağustos’tan itibaren geçerli olan yüzde 1.70 faiz oranınından yararlanarak karşılayabileceği belirtildi. Kredi tutarı üzerinden yüzde 1 oranında peşin komisyon tahsil edilmesi halinde ise faiz oranları 1–12 ay vadeye kadar yüzde 1,55, 13–24 ay vadeye kadar yüzde 1,62, 25–36 ay vadeye kadar yüzde 1,64, 37–48 ay vadeye kadar aylık yüzde 1,66, 49–60 ay vadeye kadar ise aylık yüzde 1,67 olacak.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Meral Yıldız

Meral Yıldız Yıldız Teknik Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunu olup tam zamanlı olarak sitemizde editörlük hizmeti yürütmektedir. Ekonomi ve Kripto Paralar konusunda oldukça deneyimlidir.

1 Comment

  1. yeni iş yeri açmak istiyorum ve elimde hiç sermayem yok bana yardım edecek bir yöntem varmı iş yeri açma kredisi çekebilirmiyim açtığım dükkanı ipotekli göstersem bana yardımcı olabilirmisiniz ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir