İş Bankası Kadın Girişimci Kredisi

İş Bankası Kadın Girişimci Kredisi

 
.
İş Bankası “Elinden Her İş Gelen Kadınlara Tam Destek” sloganı ile Kadın Girişimci Kredisi‘ni kullanıma sunduğunu duyurdu. Kampanya kapsamında kendi işini kurmuş kadınların yanı sıra ekonomiye katkı sağlayan tüm kadınlara, gerçek kişi kadın tacirlere, en az % 51 hissesi kadın ortağa ait olan firmalara ve üst düzey yönetici pozisyonlarından en az bir tanesi kadın yöneticiden oluşan ve en az %20 kadın ortaklığı bulunan işletmelere de uygun faiz oranları ve ödeme koşulları ile Kadın Girişimci Kredisi kullanma imkanı sağlıyor.
.
İş Bankası tarafından yapılan yazılı açıklamaya göre; kadınlara Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası (EBRD) desteği ile uygun faiz ve ödeme koşulları ile kredi imkanı sunan İş Bankası böylece hem kadınlarımızın ekonomik özgürlüklerini kazanması hem de ekonomik hayatın içerisinde yer alması için vermiş olduğu desteğini sürdürüyor.
.
İş Bankası Kadın Girişimci Kredisi hakkında daha ayrıntılı bilgilere İş Bankası şubelerinden ulaşabilir ya da sorularınızı konu altına yorum yazarak site editörlerimize iletebilirsiniz.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Emre Solmaz

Emre Solmaz 4 yıllık maliye bölümü mezunudur, Yazarlık hayatına bu işe ilgi duymaya başladıktan sonra atılmaya karar vermiştir.

2 Comments

    1. Merhaba Gülşen Hanım;
      Bilgi almak istediğiniz konu ve detaylar hakkında herseyi buradan bizimle paylaşabilirsiniz. Bize vereceğiniz bilgiler ışığında size yardımcı olmaya çalışacağız…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir