İş Bankası Kredi Faiz Oranlarında İndirim

İş Bankası Kredi Faiz Oranlarında İndirim

İş Bankası kredi faiz oranlarında indirim yapıldı. Son haftada bankalar tarafından yapılan kredi faiz indirimleri kendini iyiden iyiye hissettirmeye ve yüzleri de güldürmeye başladı. Özellikle yeni bir ev sahibi olmak ve ev satın almak isteyenleri mutlu edecek haberler gelmeye devam ediyor. Son olarak İş Bankası konut kredisi faiz oranlarını yüzde 1,17 seviyesine indirdiğini açıkladı.

İş Bankası Kredi Faiz Oranlarında İndirim

Kredi faiz indirimlerine ilişkin basın açıklamaları ardı ardına ekranlara düşerken Türkiye İş Bankası ‘ndan da konut kredisi faiz oranlarına ilişkin kısa bir açıklama yayınlandı. Türkiye İş Bankası, konut kredisi faiz oranlarında indirime gittiğini ve konut kredisi faiz oranlarını 120 ay vadeye kadar % 1,17 ‘ye indirdiğini duyurdu.

İş Bankası ‘ndan konuya ilişkin yapılan açıklamada, ” Farklı konut finansman ürünleri sunan İş Bankası, konut alımlarının finansmanı amacıyla kullanılacak kredilerde 120 ay vadeye kadar % 1,17 oranı uygulayacak” ifadeleri kullanıldı.

İş Bankası Kredi Faiz Oranlarında İndirim

Kişiye Özel Ödeme Seçenekleri de İş Bankası’nda

İş Bankası ‘nın ev kredisi ürünlerinde kişiye özel geri ödeme seçenekleri de sunuluyor. Konuya ilişkin tüm detaylı bilgilere ve kredi koşullarına ” isbank.com.tr “, ” 0850 724 0 724 ” numaralı Telefon Şubesi ve tüm İş Bankası şubelerinden ulaşabilirsiniz.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Emre Solmaz

Emre Solmaz 4 yıllık maliye bölümü mezunudur, Yazarlık hayatına bu işe ilgi duymaya başladıktan sonra atılmaya karar vermiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir