İş Bankası Tüketici Destek Kredisi

İş Bankası Tüketici Destek Kredisi

Türkiye İş Bankası kurulduğu ve faaliyete geçtiği ilk günden bugüne kadar gelinen süreçte müşterilerinin tüm acil ihtiyaçlarını anında giderebilmelerini sağlamak, müşterilerinin sahip olmak istedikleri konut ve araçlara sahip olabilmeleri için onlara imkan tanımak, yeni bir iş kurup kendi işlerinin patronu olma hayallerini gerçeğe dönüştürebilmelerine yardımcı olmak ve halihazırda sahip oldukları işi geliştirmeleri, daha fazla kazanç elde edebilmeleri için onlara olanak sağlamak amacıyla müşterilerine hem ayrıcalıklı hem de avantajlı kredi imkanları sunmaktadır. Bu krediler sayesinde Türkiye İş Bankası müşterileri, hem hayallerini gerçekleştirmek adına ihtiyaç duydukları finansmana erişebilmekte, hem de uygun faiz oranları ve geniş vade seçenekleriyle bu kredilerin geri ödemelerini bütçelerini hiç zorlamadan gerçekleştirebilmektedirler.

İş Bankası Tüketici Destek Kredisi Detayları

Türkiye İş Bankası tarafından bütün müşterilerine sunulmakta olan bu ayrıcalıklı kredi imkanlarından biri de İş Bankası Tüketici Destek Kredisi’dir. İş Bankası Tüketici Destek Kredisi ile artık tüm Türkiye İş Bankası müşterileri ticari faaliyetler dışında kalan tüm ihtiyaçlarını bu kredi kampanyası sayesinde giderebilmektedirler. İşte, İş Bankası Tüketici Destek Kredisi faiz oranları ve kredi detayları:

 • Minimum vade süresi 1 ay ve maksimum vade süresi 48 ay olarak belirlenmiştir.
 • Minimum kredi tutarı 15 bin TL ve maksimum kredi tutarı ise 100 bin TL olarak belirlenmiştir.
 • Bu kredi için verilen faiz oranı yüzde 1,44’tür.
 • Kredi tahsis ücreti, çekilecek kredi miktarının yüzde 0,5’i olacak şekilde belirlenmiştir.
 • Ekspertiz ücreti 750 TL’dir.
 • Rehin tesis ücreti ise 110.63 TL’dir.

İş Bankası Tüketici Destek Kredisi Başvurusu İçin Gereken Belgeler

İş Bankası Tüketici Destek Kredisi için gereken belgeler, aşağıda sizlerle paylaşmış olduğumuz belgelerdir:

 • Kredi başvuru formu
 • Nüfus cüzdanınız veya sürücü belgenizin asılları ve fotokopileri
 • Gelir durumunuzu göstermekte olan güncel bir belge
 • Tapu belgenizin fotokopisi
 • İpotek gösterilecek olan konutun üzerinde başka bir ipotek, rehin ve benzeri işlemlerin bulunup bulunmadığına dair bilgiler içeren bir Tapu Dairesi yazısı

İş Bankası Tüketici Destek Kredisi Başvurusu

İş Bankası Tüketici Destek Kredisi başvurusu yapmak için Türkiye İş Bankası’nın resmi internet adresine girerek ilgili krediye ait başvuru formunu doldurmanız, mobil bankacılık hizmetinden yararlanarak Türkiye İş Bankası’nın mobil uygulaması ile ilgili krediye başvurmanız ve sizlere en yakın konumdaki bir Türkiye İş Bankası Şubesi’ne giderek fiili olarak başvuruda bulunmanız yeterli olacaktır. Başvurunuzu tamamladıktan sonra başvuru işleminizin onaylanıp onaylanmadığına dair bilgiler en yakın zamanda sizlere SMS veya e-posta yoluyla ulaşacaktır.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Gökhan Ayhan

Gökhan Ayhan 4 yıllık üniversite mezunudur ve hayatına yazarlık yaparak devam etmektedir. Yazarlık yaparken aynı zamanda başka işlerde de çalışmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir