Is Bankasi'da Masrafsiz Nakit Kredi Veriyor

Is Bankasi'da Masrafsiz Nakit Kredi Veriyor

İş Bankası da Vakıfbank’ın düzenlediği “Masrafsız Kredi” nin benzeri bir kredi kampanyası düzenledi. “Masrafsız Nakit Kredi” adı verilen kampanya 30 Haziran 2009 tarihine kadar geçerli olacak.

36 aya kadar vade imkanı sunulan kredei kampanyasından emekliler ve tüm bordrolu çalışanlar faydalanabilecekler. Aylık faiz oranı %1,58 olarak belirlenen Masrafsız Nakit Kredi kampanyası dahilinde maksimum 10 bin TL’ye kadar nakit kredi kullanılabilecek. Kullanılacak krediye hiçbir masraf ödenmeyecek.

İş Bankası’nın Nakit Kredi kampanyası hakkında detaylı bilgi almak için size en yakın İş Bankası şubesini ziyaret edebilirsiniz.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Meral Yıldız

Meral Yıldız Yıldız Teknik Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunu olup tam zamanlı olarak sitemizde editörlük hizmeti yürütmektedir. Ekonomi ve Kripto Paralar konusunda oldukça deneyimlidir.

1 Comment

  1. sn ıs bankası ıs bankası kac senedır ıs bankasıyla calısmaktayım4000 krdı basvurusuna bas vurdugum halde sonucu bana gerı donulmedı nasıl bı banka arayısındasınız ınsan olur olmaz arar durumu ızah eder ama enkısa zamanda kartlarım kapatıp dıger bankalarla calıssacagım benı aramak ıstersenız 0507212**** numaradan arayabılrsınız buda bana bı ders olarak kalsınnn kerem borlak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir