İş Bankası’ndan “Geleneksel Bayram Kredisi” Fırsatı!.

.

İş Bankası, Kurban Bayramı ve Yılbaşı’na özel düzenlediği kampanya ile müşterilerine avantajlı kredi kullanma fırsatı sunuyor. 31 Aralık 2007 tarihine kadar geçerli olacak kampanya kapsamında İş Bankası müşterileri, aylık %0.97 faiz oranı ya da peşin komisyon ödeyerek faizsiz, 5.000 YTL.’ye kadar, 10 ay vadeli bayram kredisinden yararlanabilecek.

Daha yüksek tutarda ve/veya daha uzun taksitlerle kredi kullanmak isteyen müşteriler ise kampanya dönemi içinde 10.000 YTL limit ve 36 ay vadeye kadar, hiçbir komisyon ve masraf ödemeden, %1,57’lik özel faiz oranı ile kredi kullanma imkânına sahip olacak.

İş Bankası müşterileri bayram kredisi başvurularını İş Bankası şubelerinden, www.isbank.com.tr adresinden veya İnternet Şubesi’nden yapabilirler.

Faiz oranları aylık olarak belirtilmiş olup, piyasa koşullarına göre değiştirilebilir. %0,97 faiz oranı ile kullandırılan kredilerde 130YTL+BSMV tutarında istihbarat ücreti alınmaktadır.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Meral Yıldız

Meral Yıldız Yıldız Teknik Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunu olup tam zamanlı olarak sitemizde editörlük hizmeti yürütmektedir. Ekonomi ve Kripto Paralar konusunda oldukça deneyimlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir