Is Bankasi'ndan Geleneksel Bayram Kredisi

Is Bankasi'ndan Geleneksel Bayram Kredisi

İş Bankası’nın “Geleneksel Bayram Kredisi” adını verdiği ve geleneksel hale getirdiği bayram kredisi, Ramazan Bayramının yaklaşması ile yeniden uygulamaya konuldu.

Geleneksel Bayram Kredisi paketi ile 5 bin TL’ye kadar 10 ay vadeli kredi kullananlar 200 TL kredi komisyonu ödeyecekler ve aylık %0,65 faiz oranı ile 10 ay vadeye kadar kredi kullanabilecekler. Bu seçenekte kredi kullananların 10 aylık vadede ödeyeceği tutar aylık 520,79 TL olacak.

10 Ay vadeli kredi kullanmak isteyen tüketici eğer 400 TL tutarındaki komisyonu peşin öderse kredisini faizsiz olarak kullanabilecek ve aylık ödeyeceği taksit tutarları 500 TL olacak.

Daha yüksek tutar ve vadelerde Bayram Kredisi kullanmak isteyenler için ise 10 bin TL ye kadar ve 36 aya kadar vadelerle kredi kullanma imkanı sunulmuş. Bu seçenekte uygulanan aylık faiz oranı ise %1,25.

Rahat ve huzurlu bir bayram geçirebilmek için İş Bankası’nın Geleneksel Bayram Kredisi kampanyasından yararlanmak istiyorsanız size en yakın İş Bankası şubesini ziyaret ederek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Meral Yıldız

Meral Yıldız Yıldız Teknik Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunu olup tam zamanlı olarak sitemizde editörlük hizmeti yürütmektedir. Ekonomi ve Kripto Paralar konusunda oldukça deneyimlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir