İş Bankası'ndan Maksimum Ev Paketi

 
Türkiye İş Bankası, konut sahibi olmak isteyenler için yepyeni bir Konut Kredisi Kampanyasına imza attı. “Maksimum Ev Kredisi” adı ile duyurulan yeni kredi kampanyası kapsamında 60 aya kadar olan vadelerdeki Konut Kredilerinde % 0,98 faiz oranı uygulanacak. 61-120 ay vadelerdeki kredilerde  ise faiz oranı % 1,08 olarak belirlendi.
 
İş Bankası Maksimum Ev Kredisi Kampanyası kapsamında kullanılacak kredilerden 1000 TL dosya masrafı alınacağını duyurdu.
 
Maksimum Ev Kredisi hakkında daha detaylı bilgi almak için size en yakın İş Bankası şubesini ziyaret edebilirsiniz.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Mustafa Kulaksız

Mustafa Kulaksız 2 çocuk sahibi ve mutlu bir ailesi vardır, yazarlık hayatına ise hobi olarak başlamışken bi anda herşey değişti ve tüm işi yazarlık oldu.

1 Comment

  1. MERHABALAR SSK PROBLEMİNİZİ KREDİ SKORUNUZU YADA KREDİ KART KULLANMİYORSUNUZ DİYE KREDİ ALAMİORSANIZ COZUM BİZDE FİNANSAL FİRMAMIZ VE DESTEGİMİZLE YANINIZDAYIZ HEMDE 2 SAAT İÇİNDE KREDİNİZ HAZIR HALE GETİRİYORUZ TÜRKİYENİN NERESİNDE OLURSANIZ OLUN ÜSTELİK TC KİMLİK NUMARANIZA KREDİNİZ TANIMLATILIR SİZ KİMLİGİNİZLE OLDUGUNUZ İLDEN KULLANIRSINIZ DOSYA MASRAF UCRETİ SADECE PESİN ALINIR KREDİ KOMİSYON UCRETİ KREDİDEN SONRA TAHSİL EDİLİR BİZ BU İSİ GERCEKTEN YAPAN FİRMAYIZ BURDAKİ SAHTEKARLARA YEM OLMAMAK VE BİZİMLE CALISMAK İSTEYEN GERCEK MUSTERİLERE YARDIMCI OLMAKTAYIZ GEREKSİZ KİSİLER ARAMASINLAR BURDAKI SAHTEKARLAR GİBİ MAİLDEN ULASINDA DEMİYORUZ CEP TELEFONUMUZDAN 7 / 24 ARAYABİLİRSİNİZ BORCSUZ VE MUTLU GÜNLER DİLERİZ…
    Telefon: +90 551 711 27 **

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir