Is Bankasi'ndan Masrafsiz Nakit Kredi

İş Bankası, emekliler ve bordrolu çalışanlar için yeni bir kredi kampanyası hazırladı. Kampanya kampsamında emekliler ve bordrolu çalışanlar masraf ödemeden nakit kredi kullanma imkanından faydalanabilecekler.
 
Yapılan açıklamaya göre aylık yüzde 1,58 faiz oranı ile herhangi bir masraf ödemeden kullandırılacak olan “Masrafsız Nakit Kredi” kampanyası kapsamında, 36 aya varan vade seçenekleri sunulmuş. 10 bin liraya kadar olan nakit ihtiyaçlarınız için başvurabileceğiniz bu cazip kredi kampanyası 30 Haziran 2009 tarihine kadar geçerli olacak.
 
İş Bankası’nın “Masrafsız Nakit Kredi” kampanyası hakkında daha detaylı bilgi almak için İş Bankası şubelerini ziyaret edebilirsiniz.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Meral Yıldız

Meral Yıldız Yıldız Teknik Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunu olup tam zamanlı olarak sitemizde editörlük hizmeti yürütmektedir. Ekonomi ve Kripto Paralar konusunda oldukça deneyimlidir.

1 Comment

  1. mrb ben aşçılık kursu gormekteyım aşçılıktan 400 alıyorum par time olarakta barda çalışıyorum ortalama aylık kazancım 900 buyluyor bnenım 2 bin liraya yakın kredi kartı borcum var bunlarında tarıhjı geçmekte ben nasıl 2 liraya yakın kredi çekebilirim.. yardımcı olursanız sevınırım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir