Is Bankasindan Turizmcilere Kredi Destegi

Is Bankasindan Turizmcilere Kredi Destegi

Geçtiğimiz günlerde Türkiye Otelciler Federasyonu (TÜROFED) ile İş Bankası arasında bir kredi anlaşması imzalandı. İmzalanan bu pakete göre İş Bankası, Türkiye Otelciler Federasyonu üyesi olan turizmcilere uygun koşullarla çeşitli krediler sunacak.

Türkiye Otelciler Birliği bünyesindeki 12 bölge derneğinin birlikte faaliyet göstermesi ile oluşan Türkiye Otelciler Federasyonu TÜROFED ile İş Bankası ile arasında imzalanan protokolde, üye turizmcilere şu ürünler sunuluyor:

“Turizm İşletme Kredisi, Taksit Ödemeli Ticari Krediler, Küçük İşletmeler Faturalı Alışveriş Kredisi, Turizm Sektörü Yatırım Kredisi, Teminat Mektubu, Leasing Garantisi Kredisi, Dövize Endeksli Çek İştira Kredisi, TL Çek İskontosu/İştirası Kredisi, Şirket Kredi Kartı, Kredili Ticari Mevduat Hesabı, Turistik Tesis Sigortası, Üye İşyeri Anlaşması (POS), Nakit Yönetimi Ürünleri (Elektronik Çek Tahsilatı, Çoklu Havale-EFT, Düzenli Ödeme Sistemi, Muhasebe Yönetimi, Maaş Ödemesi).”

İş Bankası genel Müdürü Ersin Özince, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, Türkiyenin gelişmesine katkı sağlayan tüm sektörlere destek vermeye devam edeceklerini açıkladı. Ayrıca Federasyonun turizm sektöründe uluslararası rekabetin gücünün artmasına katkı sağladığını ve ülkemizin gelişmesinde çok önemli roller üstlendiğini de bildirdi.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Meral Yıldız

Meral Yıldız Yıldız Teknik Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunu olup tam zamanlı olarak sitemizde editörlük hizmeti yürütmektedir. Ekonomi ve Kripto Paralar konusunda oldukça deneyimlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir