Islerim Yolunda Isyeri Kredisi HSBC'de

Islerim Yolunda Isyeri Kredisi HSBC'de

HSBC işyerinize dair her türlü masrafınıza kredi veriyor. İster bilgisayarlarınızı yenileyin, ister yazılım ve donanım araçlarınızı değiştirin. Showroom açın, dükkan kiralayın, yeni depo oluşturun. İşyerinizi sezona hazırlayacaksanız yada tadilat düşünüyorsanız da yine bu kredi paketi sizler için. İşyerinizle ilgili her türlü ihtiyacınız için düşünmeden HSBC’ye uğrayın, kredisiz kalmayın.

İnşaatı tamamlanmış ve yapı kullanım izin belgesi alınmış işyerleriniz içinse Ticari İşyeri Kredisi paketi sizler için hazırlanmış. Yine satın alacağınız işyerleri için de bu paketi tercih edebilirsiniz.

Detaylı bilgi için size en yakın HSBC şubesine uğramanız yeterli…

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Meral Yıldız

Meral Yıldız Yıldız Teknik Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunu olup tam zamanlı olarak sitemizde editörlük hizmeti yürütmektedir. Ekonomi ve Kripto Paralar konusunda oldukça deneyimlidir.

4 Comments

  1. merhaba ben 2010 sezonu için bir bar kiralamak işletmek istiyorum kredi arıyorum üzerime hiç bir mal varlıgı yok 20,000 tl kadar kredi lazım bu durumda bana göre bir paket suna bilirseniz çok sagolun. not . 18 ay vade şartıyla

  2. bir işyeri aldım market üzerine yanlız finans gerekiyorbizlere nasıl yardımcı olabilirsiniz

  3. ben 19 yaşındayım çalışıyorum üstüme kredi kartı var kullanıyorum ama ben tır almak istiyorum acaba bana kredi verebilirmisiniz.cvp bekleriyorum yardımcı olursanız sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir