İşte Beyaz'ın O Ses Türkiye'den Alacağı Ücret

İşte Beyaz'ın O Ses Türkiye'den Alacağı Ücret

Yıllardır hafızalara kazınan ‘Beyaz Show’ programını sonlandıran Beyazıt Öztürk O Ses Türkiye kadrasuna dahil olmuş ve jüri koltuğunda kendine yer bulmuştu. Bugün Beyaz adı ile nam yapmış Beyazıt Öztürk’ün O Ses Türkiye yarışmasında Acun’dan alacağı ücrete dair önemli haberler geldi. Beyaz’ın O Ses Türkiye yarışmasında bölüm başına alacağı ücret dudak uçuklattı. İşte Beyaz’ın O Ses Türkiye’den Alacağı Ücret..

Beyazıt Öztürk TV8 O Ses Türkiye Yarışmasına Transfer Olmuştu

Kanal D’nin Doğan grubu tarafından satılması ve Demirören grubuna geçmesi ile bu kanalda uzun yıllardır yapmakta olduğu “Beyaz Show” isimli programını sonlandırmıştı. Programın kanalın yeni yönetimi tarafından mı yoksa Beyazıt Öztürk tarafından mı sonlandırıldığı konusunda çeşitli söylentiler olsa da resmi  bir açıklama yapılmamıştı.
Televizyon ekranlarının dahi çocuğu lakaplı Acun Ilıcalı yine zekice bir hamle yaparak boşta kalan Beyazıt Öztürk’ü TV8’de yayınlanan “O Ses Türkiye” yarışmasına transfer etmişti. Ekranların sevilen yüzü Beyazıt Öztürk’ün O Ses Türkiye yarışması kadrosuna katılması programın sevenleri tarafından da büyük bir heyecan ve sevinçle karşılandı.

İşte Beyaz’ın O Ses Türkiye’den Alacağı Ücret

İşte bu transferle ilgili bugün bir haber daha geldi ve Beyazıt Öztürk’ın yarışma için Acun’la bölüm başına anlaştığı ücret ortaya çıktı. Ünlü şovmenin, Acun Ilıcalı ile bölüm başına 100 bin liraya anlaştığı iddia edildi.

Bölüm Başına 100.000 TL Ücret Alacak

Acun Ilıcalı, sürpriz transferle ilgili şunları söylemişti: “Beyaz hem moderator hem de jüri olabilecek bir isim. Hangi pozisyon olacağına ise önümüzdeki hafta görüşüp birlikte karar vereceğiz. Benim için önemli olan O Ses Türkiye ailesinde olması. Çünkü Türkiye’nin en önemli isimlerinden biri Beyazıt Öztürk. Bu yıl O Ses Türkiye’ye bambaşka bir hava getireceğine inanıyorum. Onun stüdyoda olacak olması beni bile heyecanlandırıyor.”
O Ses Türkiye yarışmasında jürinin en eski üyeleri Hadise ile Murat Boz, bölüm başına 85 bin TL, Yıldız Tilbe 70 bin TL, Gökhan Özoğuz ise 45 bin TL alıyordu. Beyaz’ın ise bölüm başına 100 bin TL alacağı konuşulanlar arasında.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Emre Solmaz

Emre Solmaz 4 yıllık maliye bölümü mezunudur, Yazarlık hayatına bu işe ilgi duymaya başladıktan sonra atılmaya karar vermiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir