İzmir’de Sanatseverleri Memnun Edecek Etkinlikler

İzmir’de Sanatseverleri Memnun Edecek Etkinlikler

Havalar ısındı, etkinlikler arttı. Baharın gelmesi ile birlikte birçok festival, konser ve çeşitli sanat etkinlikleri düzenleniyor. İnsanlar güzel havaları etkinliklerle değerlendirmek istiyor.25 Nisan,26 Nisan ve 27 Nisan 2018 tarihlerinde İzmir’de katılabileceğiniz etkinlikleri derledik.

Konserler

Ekranlardan gezi programıyla yakından takip ettiğimiz Ayhan Sicimoğlu ve dans ekibi 25 Nisan saat 20:00’de Ege Perla AVM’de dans etmek isteyen sanatseverlerle buluşacak.
Müziğin iki önemli isminin buluştuğu bir konser var. Harun Tekin ve Koray Candemir ile Şakalı Akustik 25 Nisan saat 20:00’de TOY Ege Perla’da olacak.
Güçlü sesiyle bir değerli isim daha 25 Nisan Salı günü konser verecek. Cem Adrian, saat 22:00’de SoldOut Performance Hall ‘de dinleyicileriyle buluşacak.
Son günlerde dinleyicilerin severek dinlediği genç isim Sena Şener,26 Nisan Perşembe akşamı saat 22:00’de SoldOut Performance Hall’de şarkılarını seslendirecek.
Blues dinlemeyi sevenlerdenseniz Bios Bar’da 26 Nisan Perşembe saat 22:00’de grup “Luxus” ‘u dinleyebilirsiniz.
Dillere dolanan şarkılarıyla “Yüzyüzeyken Konuşuruz” , Güzelbahçe 60. Yıl Anadolu Lisesi Martı Festivali kapsamında 27 Nisan Cuma günü saat 17:00’de bir konser verecek.
İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği körfezdeki kıyı projelerinin tamamlanması üzerine bir açılış gerçekleşecek. Bu açılış kapsamında ünlü grup Ezginin Günlüğü 26 Nisan 2018 Perşembe günü Bayraklı Sahil ’de bir konser verecek.
Rap dinlemeyi tercih edenlerseniz son zamanlarda güçlü bir çıkış yapan “Gazapizm ve Argo Orkestrası” 26 Nisan Perşembe saat 22:00’de 232 Park Bornova Sahne’de olacak.

Tiyatro

“Kadın Aklı Erkek Aklı” adlı  oyun, Bostanlı Suat Taşer Tiyatrosu’nda 25 Nisan saat 20:30 ‘da izleyicisinin karşısında olacak. Kadınların ve erkeklerin farklı yönlerini mizahla sergileyen oyunun oyuncuları arasında ünlü sunucu Saba Tümer ve  Yosi Mizrahi yer alıyor.
Gogol ‘un yapıtından uyarlanan “Bir Delinin Hatıra Defteri” adlı oyun 26 Nisan Perşembe günü saat 20:30’da Bostanlı Suat Taşer Tiyatrosu’nda oynanacak. Tek kişilik oyunda ünlü oyuncu Erdal Beşikçioğlu izleyiciyle buluşacak.
Ünlü mizah yazarı Vedat Özdemiroğlu “Hey Yavrum Hey” adlı oyununu 25 Nisan saat 21:00’de Bios Bar ‘da sergileyecek.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Gökhan Ayhan

Gökhan Ayhan 4 yıllık üniversite mezunudur ve hayatına yazarlık yaparak devam etmektedir. Yazarlık yaparken aynı zamanda başka işlerde de çalışmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir