Kadın İzleyicinin İtirafı Ülke Gündemine Oturdu

Kadın İzleyicinin İtirafı Ülke Gündemine Oturdu

Beyaz TV ekranlarında yayınlanan ‘Hayatta Her Şey Var’ programını pek çok kişi az çok bilir. Programda katılımcıların itirafları sık sık haber bültenlerine konu oluyor ve gündemde kendisine yer bulabiliyor. Bu kez de programa bir kadın bağlanarak öyle bir itirafta bulundu ki eski gündem olan itirafları da geride bıraktı. Kadın izleyicinin itirafı ülke gündemine oturdu.

Kadın İzleyicinin İtirafı Ülke Gündemine Oturdu

Beyaz TV ekranlarında yayınlanan ve sunuculuğunu Nur Viral’in yaptığı ‘Hayatta Her Şey Var’ programına telefonla bağlanan bir izleyicinin itirafları hem ekran başındakileri hem de stüdyodakileri şaşkına uğrattı. Kadın; “Kocam, beni aldattığı çocukluk aşkını en yakın arkadaşıyla evlendirmeye çalışıyor” şeklindeki itirafı sunucuları şaşkına uğrattı.

14 yıldır evli olduğunu belirten kadın izleyici, “Eşim, 2-3 senedir beni aldatıyor. Çocukluk aşkıyla birlikte… Ona yakın olabilmek için o kızla, en yakın arkadaşını yakınlaştırıyor. Sırf onu daha rahat görebilmek için. Ne yapsam yaranamıyorum. Makyaj yapınca bana ‘maymun gibi oldun’ diyor” şeklinde konuştu.

Sunucu ve Seyirciler Şaşkına Uğradı

İsmini vermek istemeyen kadın izleyicinin itirafları program sunucularını dehşete düşürdü. Başarılı sunucu Nur Viral’in sunumuyla ekrana gelen program, yayına bağlanan izleyicilerin birbirinden ilginç itiraflarıyla gündeme geliyor. Programı takip eden bazı izleyiciler, olayların kurgu olduğunu öne sürüyor.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Emre Solmaz

Emre Solmaz 4 yıllık maliye bölümü mezunudur, Yazarlık hayatına bu işe ilgi duymaya başladıktan sonra atılmaya karar vermiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir