Kadınlara Ayrıcalıklı Kredi Fırsatı Ziraat'te

Kadınlara Ayrıcalıklı Kredi Fırsatı Ziraat'te

Ziraat Bankası kadınlara pozitif ayrımcılık sağlayarak kadınlarımızın da ekonomimizin bir parçası olarak hem ekonomiye hem de istihdama katkı sağlamalarını amaçlıyor. Ziraat Bankası‘nın hazırlamış olduğu Kadın Girişimcilere Destek Paketi ile girişimci kadınlarımız çok önemli avantajlarla Düşük Faizli Krediler kullanabilmenin yanında ayrıca pek çok bankacılık avntajından ve ayrıcalığından da yararlanma olanağı buluyor.
.
Ziraat Bankası Kadın Girişimcilere Destek Paketi ile öncelikle kadınlarımız Kredi Garanti Fonu (KGF) Kefaleti ve Düşük Faizli Kredi kullanma imkanı sağlıyor. Bu kapsamda kullanacakları krediler için kredi kefaleti bulmak zorunda kalmayan kadın girişimciler ve işyeri sahipleri kredilerini kolayca kullanabiliyorlar.
.
Ayrıca Ziraat Bankası Kadın Girişimcileri yıllık kart ücreti olmayan Kobikart sahibi yaparak, 2 adet otomatik ödeme talimatı vermeleri koşulu ile de kadınlara çok avantajlı ayrıcalıklar sağlıyor. Bu şartları yerine getiren kadın girişimciler İnternet ya da Mobil Şube üzerinden yapacakları tüm Havale/EFT işlemlerini ücretsiz gerçekleştirebiliyor, teminat mektupları için özel komisyon oranlarından yararlanıyor, Ziraat Sigorta ile ayrıcalıklı ve avantajlı sigorta ücretlerinden yararlanabiliyor, dış ticaret işlemlerinde özel fiyatlamalar yapılıyor, kredi tahsis ücretlerinde yüzde elli indirim yapılıyor, avantajlı POS ve ödeme kaydedici finansman teklifleri sunuluyor, 60 aya varan vadelerle özel avantajlı kredi imkanlarından yararlanabiliyor, birbirinden avantajlı bireysel emeklilik tekliflerinden yararlanabiliyorlar.
.
Ziraat Bankası’nın Kadınlara Özel Kredi Seçenekleri ve Kadınlara Özel Bankacılık Avantajları hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için Ziraat Bankası şubelerini ziyaret edebilir ya da site editörlerimize tüm Ziraat Bankası Kredileri hakkında merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Mustafa Kulaksız

Mustafa Kulaksız 2 çocuk sahibi ve mutlu bir ailesi vardır, yazarlık hayatına ise hobi olarak başlamışken bi anda herşey değişti ve tüm işi yazarlık oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir