Kamu Çalışanlarına ve Memurlara Anında Kredi

.
Akbank “Kamuya Anında Kredi” sloganı ile devam ettirdiği kredi kampanyası kapsamında tüm kamu kuruluşu çalışanlarına, memurlara kefilsiz, belgesiz, evraksız kredi kullanma imkanı sağlıyor. Memurların sadece kimlik belgeleri ile müracaat etmeleri halinde Akbank kredi başvurularını hemen değerlendirip çok hızlı bir şekilde kredi kullanma imkanı sunuyor.
.
Akbank’ın memurlara ve kamu görevlilerini hemen ve acil kredi kullanam imkanı sağladığı kredi kampanyası kapsamında aylık % 0,95 ‘ten başlayan faiz oranları ile kredi kullanabilir ve kredi taksitlerinizi 3 ay erteleyerek ödemelerinize Nisan 2013’te başlayabilirsiniz.
.
Akbank’ın kamu çalışanlarına prosedürsüz ve hızlı kredi kullanma imkanı sunduğu “Kamuya Hızlı Kredi” kampanyası hakkında daha detaylı bilgi almak için size en yakın Akbank şubesini ziyaret edebilirsiniz.
.
.
Kredi Kullanmanın En Kolay Yolu !!!
.
BankPozitif’in kolay, hızlı, kefilsiz, masrafsız ve evraksız olarak kredi kullandırdığı BankPozitif WebKredi Kampanyası‘na BURADAN hemen başvurabilirsiniz. Sadece bir dakikanızı ayırarak formu doldurduğunuzda kredi başvurularınız hemen değerlendirilip tarafınıza bilgi veriliyor. Üstelik dilerseniz krediniz adresinize kadar da teslim ediliyor…

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Emre Solmaz

Emre Solmaz 4 yıllık maliye bölümü mezunudur, Yazarlık hayatına bu işe ilgi duymaya başladıktan sonra atılmaya karar vermiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir