Kara Listede Kaydı Bulunan Kişiler Kredi Kullanabilir mi ya da Kredi Kartı Alabilir mi?

 
.
Bugün sizlere daha önce kullanmış olduğu kredi veya kredi kartı ile ilgili sıkıntı yaşamış kişilerin kredi ya da kredi kartı alıp alamayacağı konusunda bilgi vermeye çalışacağız. Daha önce bankalara olan kredi ya da kredi kartı borçlarını ödeyemeyen ve bu nedenle de Kara Liste kaydı bulunan kişiler kredi kullanabilir mi? Kara listede kaydı olan kişi kredi kullanabiliyorsa nasıl kullanabilir? Bu konuda aklınızda yer eden sorulara cevap bulmaya çalışacağız. Aşağıdaki videomuzu izleyerek konu hakkında detaylı bilgiler edinebilirsiniz.
.
 

.
 
.
 
Kredi Kullanmanın En Kolay Yolu !!!
.
BankPozitif’in kolay, hızlı, kefilsiz, masrafsız ve evraksız olarak kredi kullandırdığı BankPozitif WebKredi Kampanyası‘na BURADAN hemen başvurabilirsiniz. Sadece bir dakikanızı ayırarak formu doldurduğunuzda kredi başvurularınız hemen değerlendirilip tarafınıza bilgi veriliyor. Üstelik dilerseniz krediniz adresinize kadar da teslim ediliyor…

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Emre Solmaz

Emre Solmaz 4 yıllık maliye bölümü mezunudur, Yazarlık hayatına bu işe ilgi duymaya başladıktan sonra atılmaya karar vermiştir.

4 Comments

  1. daha önce akbank kredi kartından sıkıntı yasdım borcumu kapattım iki yıl önce kredi çekemiyorum red alıyorum bankalardan ne yapmalıyım bana bu konuda yardımcı olabilirmisiniz

  2. ben kredi kartımdan ve kredi çektim ödemeleri geciktrdim cezalı duruma düştum kara listeye girdim ama borcmu ödedim hiç bir banka ve devlet kurumuna borcum yok kaç kez denedim kredi cekmek için bankalardan ama hep olumsuz yaıt aldım 2013 te çıkan sicil affından nezaman yararlacaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir