Kenan Doğulu ve Beren Saat Boşandı mı ?

Kenan Doğulu ve Beren Saat Boşandı mı ?

Son günlerde magazin gündemi Kenan Doğulu ve Beren Saat çiftini konuşuyor. Çiftin boşanacağına ilişkin haberler medya organlarında yer alırken çiftten gelen açıklamalar da beklentileri artırdı. Peki olayın gerçek yüzü ne? Kenan Doğulu ve Beren Saat boşandı mı? Geçtiğimiz günlerde boşanacakları iddia edilen Kenan Doğulu ve Beren Saat çiftinin önümüzdeki hafta boşanacağı iddia edildi. Beyaz TV ‘de yayınlanan Söylemezsem Olmaz programında son günlerin gündemden düşmeyen çifti Kenan Doğulu ve Beren Saat ‘dan kötü haber geldi.

Kenan Doğulu ve Beren Saat Boşandı mı ?

Kenan Doğulu geçtiğimiz haftalarda ayrılık iddialarını yalanlamıştı. Ancak Doğulu ‘nun yakın bir arkadaşı Söylemezsem Olmaz programında Ece Erken ‘e mesaj atarak çıkan iddiaların doğru olduğunu ifade etti. 2014 ‘te sade bir törenle evlenen Kenan Doğulu – Beren Saat çiftinin, önümüzdeki hafta Perşembe günü anlaşmalı olarak boşanacağı öğrenildi.

Beren Saat ‘in 14 sene önce hayatını kaybeden eski sevgilisini sosyal medya hesabından paylaşmasıyla ayrılık haberleri patlak vermişti. Bu ayrılık haberleri Kenan Doğulu ‘nun annesinin yaptığı ” Onlar daha iyi bilir ” açıklaması ile daha da alevlenmişti. Beren Saat ‘in Kenan Doğulu ‘nun annesi ile anlaşamamasının ayrılık nedeninin başlıca nedenleri arasında olduğu iddia ediliyor.

Diğer taraftan geçtiğimiz haftalarda Kenan Doğulu ‘nun annesi Serpil Doğulu ‘nun, bir arkadaşına “Beren Saat’le oğlumu yakıştıramıyorum. Oğluma söylüyorum ama anlamıyor” dediği iddia edilmişti.

Kenan Doğulu ve Beren Saat Ayrılığında Son Perde

Beren Saat ‘in, son günlerde yaptığı ilginç paylaşımları, ayrılık kararının ardından depresyona girdiği iddialarına neden oldu. Hatta güzel oyuncu, son paylaşımında elini çektiği bir fotoğrafa ‘Kanat’ yazıp paylaşmış, Beren Saat hayranları ise bu paylaşımı evlilik yüzüğünün uçup gittiği anlamını yüklemişti. Yine güzel oyuncu sosyal medya hesabından Kenan Doğulu ile olan fotoğrafların pek çoğunu silmiş, sadece birkaç fotoğrafı bırakmıştı. Ayrılma aşamasında olan ikiliden Beren Saat ‘in zor günler geçirdiği anlaşılırken, en büyük destekçisinin annesi olduğu iddia ediliyor.

Kenan Doğulu ‘nun annesi olan Serpil Doğulu ise Beren Saat ‘in sevenleri tarafından eleştiri oklarının hedefi oldu.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Emre Solmaz

Emre Solmaz 4 yıllık maliye bölümü mezunudur, Yazarlık hayatına bu işe ilgi duymaya başladıktan sonra atılmaya karar vermiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir