Kışa Özel O Km Taşıt Kredisi

Kışa Özel O Km Taşıt Kredisi

Vakıfbank Taşıt Kredisiyle, 48 aya varan vade imkânı ve %1.24’den başlayan düşük faiz oranıyla 0 KM arabanız kapınızda!
2018’e yeni girdiğimiz bu günlerde Vakıfbank’ın yeni kampanyası kışa özel taşıt kredisi ile sahip olmak istediğiniz arabaya çok daha kolay sahip olabilirsiniz.
Diğer bankalara kıyasla çok uygun faiz oranlarına sahip bu kredi sayesinde geri ödeme konusunda eliniz çok daha güçlü olacak. Uzun vadeli taksitler sayesinde kredi ödemenizi zorlanmadan yapabilirsiniz.
Vakıfbank Taşıt Kredisi Özellikleri
Aylık eşit taksitli,
3 ay ödemesiz (kredi kullandıktan sonra ilk 3 ay taksit verilmez) dönemli aylık eşit taksitli,
3 ayda bir taksitli,
Son taksit balon ödemeli (son taksiti daha yüklü ödeme yaparak kredi borcunu bitirmek)
Değişken taksitli olarak geri ödeyebilirsiniz.
Kampanya Koşulları Nelerdir?
Toplam fatura değeri 100.000 TL’yi aşan otomobillerde, bedelin 100.000 TL’ye kadar olan kısmı için %70, 100.000 TL’nin üstünde olan kısım için %50’sine kadar,
Aylık %1,24’ten başlayan faiz oranlarıyla,
48 aya varan vade seçenekleriyle,
Kefilsiz!
Üstelik Hayat Sigortası zorunluluğu da yok.

Vakıfbank Taşıt Kredisi Hesaplama
Örnek olarak bankadan %1,26 faizle 48 ay vadeli 20.000 TL taşıt kredisi kullandığınızı varsayacağız. Bu durumda aylık taksit tutarınız 590 TL olacaktır. 48 ay sonunda taksitlerinizi bitirdiğinizde bankaya toplam 28.320 TL geri ödersiniz.
Vakıfbank 2. El Taşıt Kredisi
Vakıfbank taşıt kredisi sadece 0 KM arabalara özel değil. Bankadan ikinci el araba alımlarında da kredi kullanabilirsiniz. Bu kredi türünün özellikleri tıpkı yukarıdaki 0 KM taşıt kredisi ile aynıdır. Faiz oranı, kredi tutarı ve vade sayısı ve koşullar aynıdır.
Vakıfbank Doğa Dostu Taşıt Kredisi
Vakıfbank’tan, doğaya karşı sorumluluğunu bilen, tercihlerini doğa dostu hibrit ve LPG’li 0 km otomobillere yönelik kullanan müşterilerine özel, bütçenize uygun, doğayı koruma kredisi! Bu kredi türünün özellikleri tıpkı yukarıdaki 0 KM taşıt kredisi ve 2. El taşıt kredisi ile aynıdır. Faiz oranı, kredi tutarı ve vade sayısı ve koşullar aynıdır. Detaylı bilgi için banka şubelerinden destek alabilirsiniz.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Emre Solmaz

Emre Solmaz 4 yıllık maliye bölümü mezunudur, Yazarlık hayatına bu işe ilgi duymaya başladıktan sonra atılmaya karar vermiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir