Klasik müzik dünyasında sürdürülebilirliğe dair her şey Sub Rosa’da konuşulacak

Klasik müzik dünyasında sürdürülebilirliğe dair her şey Sub Rosa’da konuşulacak

Klasik müzik endüstrisinin müzik-dışı etmenlerinin sürdürülebilirlik anlayışı çerçevesinde yorumlandığı program Sub Rosa’nın ilk konuğu S360 Kurucu ve CEO’su Kerem Okumuş olacak. Açık Radyo’nun 53. yayın döneminde yayınlanacak programın ilk bölümünde, yayın dönemi boyunca enine boyuna tartışılacak olan sürdürülebilir yaklaşımın klasik müzik dünyasındaki karşılığının ne olduğu konuşulacak, programda aynı zamanda dinleyicilere unutulmayacak bir müzik ziyafeti yaşatılacak.

 

 

Amacı isminde saklı program Sub Rosa

Adını Latince Sub Rosa “gülün altında” deyiminden alan, gülün güzelliğinin ve zarafetinin gizledikleri anlamına gelen programın amacı isminde saklı. Klasik müzik dünyasındaki “gülün altında kalmış” meselelerden bahsedilecek ve bu sanatın sahne önündeki ve arkasındaki tüm paydaşlarına mikrofon uzatılacak. 

 

 

Program, Açık Radyo ve Tekfen Filarmoni Spotify hesaplarından da takip edilebilecek

Klasik müzik dünyasında sosyal adalet, taciz kültürü, iş sağlığı ve güvenliği, mesleki hastalıklar, fırsat eşitliği gibi sorunlar ile paylaşım ekonomisi, yenilikçilik ve dijitalleşme gibi fırsatların gündeme getirileceği Sub Rosa programıyla, bu sorunlara çare bulmak için düşünmek, tartışmaya açmak amaçlanıyor. 

 

Sub Rosa, 95.0 frekansındaki Açık Radyo’dan ve podcast olarak da yine Açık Radyo ve Tekfen Filarmoni Spotify hesaplarından takip edilebilecek.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Seda Akbay

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir