KobiGaranti'den Esnaf Destek Paketi

KobiGaranti'den Esnaf Destek Paketi

Kendi işinin patronu ‘Esnaf ve Sanatkarları’ mız, Garanti’den size özel yeni destek paketi artık hizmetinizde…

Temel bankacılık ürün ve hizmetlerinde avantajlar sağlayan, indirimli faizle kredi kullanma imkanı sunan Esnaf Destek Paketi ile finansman ihtiyacınızı karşılayabilir, tahsilat ve ödemelerinizi kolayca düzenleyebilirsiniz.

Esnaf Destek Kredisi

Her türlü yatırım ve işletme sermayesi ihtiyaçlarınız için esnafa özel ürünümüz olan, taksitli ticari kredimiz Esnaf Destek Kredisi’ni 60 aya varan vadelerle kullanabilirsiniz.

Bankamızdan kullandığınız farklı ürünler bulunması (POS, Çek karnesi, Şirket Kredi Kartı) durumunda, faiz indirimi imkanından faydalanabilirsiniz. Çek karnesi, Şirket Kredi Kartı ve Üye İşyeri (POS) ürünlerimizden, kullandığınız her bir ürün için faiz indirimi alarak daha uygun koşullar ile kredinizi kullanabilirsiniz.

POS

Nakit akışınızı düzenli ve kolay bir şekilde takip edebilmeniz ve satışlarınızı artırabilmeniz için Esnaf Destek Paketi’nin içindeki POS ürünümüzden yararlanabilirsiniz.

POS ile Bonus Üye İşyeri olmanız durumunda ise taksitli satış yaparak ve müşterilere bonus kazandırıp – birikmiş bonus’larını harcatarak satışlarınızı arttırabilir, Esnaf Destek Paketi’ne özel olarak belirlenmiş olan indirimli komisyon oranları ile çalışabilirsiniz.

Çek

Düzenli ödemeleriniz için şirketiniz ya da şahsınız adına YTL ya da döviz cinsinden çek karnesi alabilirsiniz.

Şirket Kredi Kartı – Bonus Business

Dükkanınız ile ilgili olarak yapacağınız alışverişlerinizde “Şirket Kredi Kartı” nızı kullanabilir, işletmeniz adına sizin ve çalışanlarınızın yapacağı tüm alışverişleri kontrol altına alabilirsiniz

Şirket Kredi Kartı’nızı Bonus Business olarak tercih ederseniz alışverişlerinizde Bonus kazanabilirsiniz.

Hazır Hesap

Hazır Hesap, çeklerinizi, faturalarınızı ödeyebileceğiniz, ayrıca nakit avans da çekebileceğiniz kredili mevduat hesabınızdır. Ay içerisinde sadece kullandığınız gün kadar kredinin faizi, bir sonraki ay hesabınızdan düşer. Ayrıca hesaba para yatırdığınız anda borcunuz otomatik olarak kapanır. Hazır hesabınız mevduat hesabınızda para olmasa dahi her an ödemeleriniz için hazırdır.

İşyeri Kredileri

96 aya varan vadelerle, YTL ya da dövize endeksli işyeri kredisi kullanarak yeni bir işyeri sahibi olabilir, kira yerine kendinize ait dükkanınızda hizmet vermenin rahatlığını yaşayabilirsiniz.

Ticari Araç Kredileri

Ticari Araç alımlarınızı size özel uygun vadelerde gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca Garanti Bankası’nın araç satıcıları ile yaptığı anlaşmalarla, marka bazında, size özel iskonto ve faiz oranlarından faydalanabilirsiniz.

KOBİ Emeklilik Planı ( KEP )

Garanti Emeklilik’in avantajlı planları ile bireysel emeklilik sistemine katılabilir, kendinizin ve ailenizin geleceğini güvence altına alabilirsiniz.

Katkı payı ödemelerinizi Bonus Card ile yapmanız durumunda hem %1 bonus kazanır, hem de birikmiş bonuslarınızı Emeklilik hesabınıza aktarabilirsiniz.
Flexi Emeklilik Paketi’ni tercih etmeniz durumunda, yaptığınız her katkı payı ödemesi üzerinden %4 Bonus kazanır, birikmiş bonuslarınızı Emeklilik hesabınıza aktarabilirsiniz.
Katkı payı ödemelerinizi Shop&Miles veya &club kartınız ile yapmanız durumunda, tüm ödemeleriniz üzerinden her 6 YTL’ye ekstra 1 mil kazanırsınız.
KOBİm Garanti’de

KOBİ’lere özel hazırlanmış olan yangın,deprem, cam kırılması, 3.şahıs mali mesuliyet, işveren mali mesuliyet, hırsızlık, yazar kasa vb. teminatlarını kapsayan özel sigorta paketimizdir.

Toplam sigorta bedeli 10.000 YTL olup, %15 enflasyon oranı ile dizayn edilmiştir.

Tahsilatı 4 taksit ile kredi kartınız aracılığı ile yapılabilmektedir.

Esnaf Destek Paketi’ne özel sigorta indirimleri

Esnaf Destek Paketi’nden kredi kullanmanız durumunda ev, işyeri ve görünmez kaza sigortalarında indirimden faydalanabileceksiniz

Ev sigortalarında %20 indirim
Görünmez Kaza da ise %20 indirim
İşyeri sigorta paketlerinde %10 indirim*

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Meral Yıldız

Meral Yıldız Yıldız Teknik Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunu olup tam zamanlı olarak sitemizde editörlük hizmeti yürütmektedir. Ekonomi ve Kripto Paralar konusunda oldukça deneyimlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir