KOBİ'lere Özel 62. Kuruluş Yıldönümü Kredisi

KOBİ'lere Özel 62. Kuruluş Yıldönümü Kredisi

Vakıfbank 62. Kuruluş Yıldönümü Kredileri kapsamında KOBİ’lerin de yüzünüü güldürecek çok özel bir KOBİ Kredisi hazırladığını duyurdu. KOBİ’lere ve işyeri sahiplerine özel olarak hazırlanan bu yeni kampanya ile 36 aya varan vadelerle 100.000 Lira’ya kadar kredi kullanabilecek olan KOBİ‘ler isteklerine ve ödeme durumlarına göre ödemelerini de ayarlayabiliyorlar.

.

Kampanyada kredi kullanacak KOBİ’ler kredinin geri ödemelerini aylık eşit taksitli yapabilecekleri gibi, 3 aya kadar ödemesiz dönem ya da 1 yıl içerisinde 4 aya kadar taksit ertelemeli olarak da yapabiliyorlar. Uygun faiz oranları ile KOBİ Kredisi kullanacak KOBİ’ler kredi kullanımlarının ardından  BusinessCard’ları ile yapacakları 5000 TL harcama karşılığında 100 TL’lik ekstre indirimi de kazanıyorlar.

.

Vakıfbank’ın 62. Kuruluş Yıldönümü‘ne özel KOBİ Kredisi Kampanyası hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için size en yakın Vakıfbank şubesini ziyaret edebilir ya da kampanya hakkında merak ettiklerinizi site editörlerimize sorabilirsiniz.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Emre Solmaz

Emre Solmaz 4 yıllık maliye bölümü mezunudur, Yazarlık hayatına bu işe ilgi duymaya başladıktan sonra atılmaya karar vermiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir