KOBi'lere "Sermayenize Destek Kredisi" Denizbank'ta

KOBi'lere "Sermayenize Destek Kredisi" Denizbank'ta

Denizbank, İstanbul Ticaret Odası ile imzaladığı yeni protokolle KOBİ’lere yeni bir cansuyu verdi. KOBİ’ler için bu günlerde kredinin çok önemli olduğunun belirtildiği açıklamada, protokol kapsamında KOBİ’lere 36 aya kadar eşit taksitli kredi imkanı sunulacağı belirtildi. Ayrıca İTO üyelerinin kullanacağı kredilerde çok özel faiz avantajları da sunulmuş.

Ayrıca işletmelerin mal ve hizmet alımlarında sermaye ihtiyaçlarının uzun vadeli finansmanı için de “Sermayenize Destek Kredisi” sunulmuş. Bu kredi seçeneği ile işletmeler gayrimenkullerini teminat göstererek 6 yıla kadar vade ile kredi kullanabilecekler. Denizbank’ın sunduğu bu yeni kredi kampanyasından 500.000 TL’ye kadar kredi kullanılabiliyor ve 3 ay ödemesiz seçenekten de faydalanabiliyor.

Bu yıl işletmelere kullandırmak için 150 milyon TL kaynak ayırdıklarını da belirten Denizbank yetkilileri, yıl sonunda 500 bin işletmeye ulaşmayı amaçladıklarını belirtti.

Kampanya detaylarını Denizbank şubelerinden öğrenebilirsiniz.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Meral Yıldız

Meral Yıldız Yıldız Teknik Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunu olup tam zamanlı olarak sitemizde editörlük hizmeti yürütmektedir. Ekonomi ve Kripto Paralar konusunda oldukça deneyimlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir