KOBI'lere Son Surat Kredi

KOBI'lere Son Surat Kredi

Başvuru esnasında dikkat edilmesi gereken konular;
1. Sadece yurtiçi yerleşik ticari firmalar ve gerçek kişi işletmeleri için bu uygulama dahilinde başvuru kabul edilebilir.
2. Bankamızda mevcut durumda kredi limiti ve riski olan müşterilerimizin, yeni kredi ihtiyaçları için HSBC Bank A.Ş. Şubeleri’nden başvuru yapmaları gerekmektedir. Mevcutta kredi hesabı bulunan müşterilerimizin başvuruları değerlendirmeye alınamayacaktır.
3. Son 1 ay içinde olumsuz sonuçlanmış başvurunuz varsa web kanalından yaptığınız başvuru değerlendirmeye alınamayacaktır.
4. Bankamızda şu anda değerlendirme aşamasında olan kredi başvurunuz varsa, lütfen başvurunuzun sonuçlanmasını bekleyiniz. Bankamızda değerlendirme aşamasında kredi talebi olan müşterilerimizin web kanalıyla başvuruları kabul edilememektedir.
5. Ana ortağı tüzel kişilik olan firmaların kredi başvuruları web kanalı ile kabul edilemeyecektir.
6. Sadece HSBC Bank A.Ş’nin yurt içi şubesi bulunan illerden (Kıbrıs hariç) yapılan kredi başvuruları değerlendirmeye alınabilecektir. Başvurulabilecek şubeler başvuru esnasında görüntülenecektir.
7. Başvuru sırasında firmanıza ait bilgiler ile firmanızda %25 ve üzeri ortaklık payına sahip olan ortaklara ilişkin kimlik ve irtibat bilgileri gerekmektedir.
8. Burada belirtmiş olduğunuz kimlik bilgileriniz/belgeleriniz Bankamızda kayıtlı olan kimlik bilgilerinizle/belgelerinizle karşılaştırılacaktır. Kimlik bilgilerinizde/belgelerinize değişiklik sözkonusu ise, başvurunuz sonuçlandırılamayacağından , size en yakın şubemizi ziyaret ederek bilgilerinizi güncelledikten sonra başvuruda bulunabilirsiniz.
9. Hatalı ve eksik bilgiler ile yapılmış olan başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır.
10. Ürünlerimizden Hızır Hesap, Taksitli Ticari Kredi, Ticari Taşıt Kredisi, Şirket Kartı, Rotatif, Spot ve Nakit Yönetimi kredilerine başvurabilirsiniz. Bu krediler dışında kalan kredi talepleriniz için lütfen HSBC Bank A.Ş şubelerimizi ziyaret ediniz.
11. Teminat olarak kefalet, çek, menkul rehni, nakit rehni ve taşıt rehni (sadece taşıt kredileri için) önerilebilir. İşyeri alımı amaçlı ve ipotek karşılığı kredi talepleri için HSBC Bank A.Ş. Şubeleri’nden başvuru yapabilirsiniz.
12. Hızır Hesap Paketi’nde talep edeceğiniz ürünlerin limit toplamı 20,000 YTL’yi geçmemelidir. Bu paket kapsamındaki ürünlerin limitleri:

Hızır Hesap kredisi: azami 20,000 YTL
Şirket Kartı: azami 5,000 YTL
Perakende / Esnaf Destek, Doktor Muayenehane, Eczane Destek ve SMMM Destek Paketleri kapsamında talep edeceğiniz tüm ürünlerin limit toplamı 50,000 YTL’yi geçmemelidir.

Bu paketler kapsamındaki ürünlerin limitleri:

Taksitli Ticari Kredi: azami 50,000 YTL (azami 36 ay vadeli)
Hızır Hesap kredisi: azami 20,000 YTL
Şirket Kartı: azami 5,000 YTL

KOBİ Destek Paketi’nde de talep edeceğiniz tüm ürünlerin limit toplamı 50,000 YTL’yi geçmemelidir. Bu paket kapsamındaki ürünlerin limitleri;

Taksitli Ticari Kredi: azami 50,000 YTL (azami 36 ay vadeli)
Şirket Kartı: azami 5,000 YTL

Toplamı 20,000 YTL’yi geçmemek kaydı ile
Hızır Hesap kredisi: azami 20,000 YTL
Rotatif ve Spot kredileri: azami 20,000YTL
Nakit Yönetimi kredisi: azami 20,000YTL

Ticari Taşıt Kredisi Paketi’nde talep edeceğiniz ürünlerin limitleri;
Ticari Taşıt Kredisi : azami 75,000 YTL (azami 60 ay vadeli)
Hızır Hesap kredisi: azami Taşıt Kredisi limitinin %10’una kadar
Şirket Kartı: azami Taşıt Kredisi limitinin %10’una kadar

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Meral Yıldız

Meral Yıldız Yıldız Teknik Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunu olup tam zamanlı olarak sitemizde editörlük hizmeti yürütmektedir. Ekonomi ve Kripto Paralar konusunda oldukça deneyimlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir