Konut Kredisi Yapılandırma Fırsatı Başladı

Konut Kredisi Yapılandırma Fırsatı Başladı

Konut Kredisi Yapılandırma fırsatı başladı.. Konut Kredisi faiz oranlarının düşmesi ile birlikte yeni konut satışlarında adeta patlama yaşanırken eski konut kredisi kullanan vatandaşlardan da Konut Kredisi Yapılandırma talepleri gelmeye devam ediyor. Uygun faiz oranları ile eski konut kredisini taşımak isteyenler için güzel haber İş Bankası’ndan geldi.

Konut Kredisi Yapılandırma Fırsatı Başladı

Daha önceki dönemlerde konut kredisi kullanmış olanlar büyük bir heyecanla konut kredisi yapılandırmasını bekliyorlar. Son dönemde konut kredisi faizlerinde yaşanan büyük düşüş piyasalarda büyük memnuniyetle karşılandı. Üstelik kısa zamanda konut satış rakamlarında da önemli artışlar yaşanmaya başladı.

Ancak bu durumda en çok kısa süre önce konut kredisi kullanmış olanlar mağduriyet yaşadılar. Daha yüksek faiz oranları ile kredi kullanmış olan ev sahipleri ödemekte zorlandıkları bu krediler için yapılandırma talep ediyorlardı. Pek çok kişi tarafından talep edilen konut kredisi yapılandırması ilk olarak İş Bankası’nda karşılık buldu..

Konut Kredisi Yapılandırma

İş Bankası Konut Kredisi Transfer Edecek

İş Bankası, uygun faiz oranları ile konut kredisi transferi imkanı sağladığını duyurdu. En uygun konut kredisi borç transferi yapan özel banka olan İş Bankası, aylık % 0,87 faiz oranı ile kredi borç transferi sağlıyor. Konut Kredisinde vade ise 180 aya kadar uzatılabiliyor.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Hasan Doğan

Hasan Doğan Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunu olup, özel bir şirkette finans danışmanlığı yapmaktadır. Aynı zamanda çeşitli ekonomi yayınlarına yazarlık hizmeti de veren yazarımız uluslararası pek çok yayında da adından söz ettirmiş başarılı bir ekonomisttir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir