Konya Organize Sanayi Çalışanları Toki Başvurusu

Konya Organize Sanayi Çalışanları Toki Başvurusu

Türkiye genelinde bir yandan Toki başvuruları tamamlanıp kura çekilişleri yapılırken diğer taraftan yeni projeler için yeni başvurular alınmaya devam ediyor. Konya’da yapımına başlanacak olan Ardıçlı Toki projesinin başvurularının tamamlanmasının ardından şimdi de 1. Organize ve Konya Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü’nde çalışanlara özel olarak inşa edilecek 503 adet konut için başvurular alınmaya başladı. Konya Organize Sanayi Çalışanları Toki Başvurusu için tüm merak ettiklerinizi sizler için hazırladık. İlgili Toki projesine tüm Organize Sanayi çalışanları başvurabilecekler..

Konya Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü Çalışanları Toki Başvuru Tarihleri

Konya’da Organize Sanayilerinde çalışmakta olanlar için özel olarak inşa edilecek 503 konut için başvurular başladı. Bu proje için 29 Nisan tarihinde başlayan başvurular 17 Nisan 2019 tarihinde sona erecek.

Konya Organize Sanayi Çalışanları Toki Başvurusu Nasıl Yapılır ?

Konya Organize Sanayilerinde çalışmakta olup ilgili Toki projesine başvuru yapmak isteyenlerin önce Konya Büyükşehir Belediyesi’nin internet sitesi üzerinde bulunan başvuru formunu doldurmaları gerekiyor. Bu başvuru formuna aşağıdaki linkten de ulaşabilirsiniz.

Konya Organize Sanayi Çalışanlarına Özel Toki Başvuru Formu

Yukarıdaki linkte bulunan başvuru formunu doldurduktan sonra formun bir çıktısını alarak bu çıktı ile Halkbank Konya Meram, Selçuklu ya da Karatay şubelerine başvurunuzu yapabiliyorsunuz.

Konya Organize Çalışanları Toki Projesi Detayları

Organize Sanayi çalışanları için Konya Selçuklu bölgesinde inşa edilecek olan Konya Organize Sanayi Çalışanları Toki projesinde toplam 503 konutun 350 adeti 2+1 ve 153 adeti de 3+1 konutlar olarak inşa edilecek. Başvuru esnasında herkes istediği konut tipini tercih edebilecek. Başvuruların tamamlanmasının ardından projeye ilişkin kura çekilişi detayları belli olduğunda sitemiz üzerinden yine sizlere duyurulacaktır.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Emre Solmaz

Emre Solmaz 4 yıllık maliye bölümü mezunudur, Yazarlık hayatına bu işe ilgi duymaya başladıktan sonra atılmaya karar vermiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir