Kredi Kartı Borçlarınızdan Hemen Kurtulun

Kredi Kartı Borçlarınızdan Hemen Kurtulun

Kredi kartı borçlarınızdan kurtulmak mı istiyorsunuz? O halde Vakıfbank Kredi Kartı Borç Transferi Kredisi ile şu anda bu fırsata sahipsiniz… Yeni kredi kampanyası ile hemen kredi kartı borçlarınızı ödeyip, borçsuz yepyeni bir hayata başlama fırsatı sunan Vakıfbank, kredi kartı borçları nedeni ile zorluk yaşayanlara süper bir teklif sunuyor.. Vakıfbank Kredi Kartı Borç Transferi Kredisi.
Vakıfbank Kredi Kartı Borç Transferi Kredisi ile tüm bankalara olan kredi kartı borçlarınızı anında kapatarak Vakıfbank’a transfer edebiliyor, bütçenizi zorlamayacak küçük taksitlerle ödemelerinizi gerçekleştirebiliyorsunuz. Böylece her ay faiz ödemekten kurtuluyor, son kuruşuna kadar limiti dolmuş kredi kartlarını cebinizde taşımaktan kurtuluyorsunuz. Vakıfbank Kredi Kartı Borç Transferi ile yepyeni ve borçsuz bir hayat sizleri bekliyor.
Ödemelerini gecikmeli olarak yaptığınız kredi kartları için her ay ödediğiniz yüksek oranlı gecikme ceza ve faizlerinden kurtulmak için çok önemli bir fırsat olan Vakıfbank Kredi Kartı Borç Transferi Kredisi için bir örnek maliyet tablosu hazırladığımızda kampanya detaylarını tek tabloda görebileceğiz;

 

Kredi Kartı Borç Transferi Kredisi Alınacak Ücretler (TL) Maliyet Oranları (%)
Kredi Tutarı Vade Faiz Oranı (Aylık) Kredi Tahsis Ücreti Efektif Yıllık Faiz Oranı
20.000.-TL 18 AY % 1.40 % 22.13

 
Kredi ödemelerinizi 3 ay erteleyerek ilk ödemenizi 3 ay sonra başlatma olanağı da sunan Vakıfbank Kredi Kartı Borç Transferi Kredisi Kampanyası ile maksimum 20.000 Lira’ya kadar kredi kullanabiliyorsunuz. Kredi için tercih edilebilecek maksimum vade ise 18 ay olarak belirlenmiş. Kampanyada ayrıca eşit taksitlerle ödeme seçeneğinin yanında gelir durumunuza göre değişken taksitlerle ödeme seçeneği de sunulmuş.
Tüm bankalara olan Kredi Kartı Borçları için borç transferinin yapılabileceği Vakıfbank Kredi Kartı Borç Transferi Kredi Kampanyası hakkında daha ayrıntılı bilgilere Vakıfbank şubelerinden ulaşabilir ya da site editörlerimize tüm Borç Transfer Kredileri hakkında tüm merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Emre Solmaz

Emre Solmaz 4 yıllık maliye bölümü mezunudur, Yazarlık hayatına bu işe ilgi duymaya başladıktan sonra atılmaya karar vermiştir.

15 Comments

 1. Avukatlık olanlarda oluyor mu?
  Benim iki kredi kartım var ikisinde avukatlık onları borç transfer olurmu acaba oluyorsa hemen yaparım

 2. merhaba
  ben Tansev KAHRAMAN
  BENİM KIREDİVE KIREDİ KARTI 50.000TL BORCUMVAR BUNLARI TEK BİRBANKAYA TIRANSFER YAPABİLİRMİYİM

 3. Merhaba ben emekliyim kredi çekmek istiyorum ama hacizliyim nasıl alabilirim yardımcı olursanız sevinirim

 4. 20000 kredi borcu 4000 kart borcum var puanım düşük bunları birleştirip yeni bir kredi alabilirmiyim 3000 tl bodrum var

 5. Emekli çalışanım. Halk bankasinda normal 2 Krd. Var.yasal takipli 1i.acaba engel olurmu 053502438**

  1. Merhaba Nuray;
   Toplam ne kadar maaşınız olduğunu ve toplam bankalara ne kadar borcunuz olduğunu bize yazabilir misiniz?

 6. Kredi kartı borç kapatma kredisi almak istiyorum 4000 TL borcum var nasıl yardımcı olabilirsiniz

 7. İki adet kredi kartı ve bir kredi yapılandırmam var bunları borçları transferi ile tek bir bankada çözümleyebilirmiyim.

 8. Şimdi enim iş bankası na kırdi kartı odeabankada kmh borcumvar vakıvdaki kıredi kartımıda yapilandırdım bunlarıda transfer ediyomuyuz

 9. Is bankasi 4550 ong finans 1000 ihtiyac kiredim haric vakif bankasinin odemesiyle rahata kavusacafimdan eminim

 10. Bu banka çalışanı değilim.kredi baş vurusu yaptım kefil istediler.kredi kart borcunada kefil isterler.cok büyükborcum yoktu.neyin hesabını yapıyorlar.kredi ve kart vermediler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir