Kredi Kartı Borçlarınızı Transfer Edin

.
TEB, diğer bankalara olan kredi kartı borçlarınızı TEB Kredi kartınız ile transfer etmenizi sağlıyor. Aylık % 0,99 faiz oranı ile transfer edeceğiniz kredi kartı borçlarınız artık her geçen gün artarak ödeme güzünüzü aşmayacak ve sizi büyük bir sıkıntıdan kurtaracak…
.
TEB Kredi Kartları ile diğer tüm bankalara olan kredi kartlarınızı 12 aya varan vade seçenekleri ile kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken sadece TEB İnternet şubesine girip Kredi Kartları menüsü altındaki Borç Transfer menüsüne girmek ve buradan diğer banka kredi kartlarına olan borçlarınızı ödemek. Ödemeyi gerçekleştirirken size taksit seçeneği sorulacaktır. Bu kısımda 12 aya kadar dilediğiniz taksit seçeneğini seçebilirsiniz.
.
TEB Kredi Kartı Borç Transferi ile 10.000 TL’ye kadar olan kredi kartı borçlarınızı ödeyebilirsiniz. Kampanya hakkında daha detaylı bilgi almak için TEB şubelerini ziyaret edebilirsiniz.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Serkan Demir

Serkan Demir 4 yıllık Ekonometri bölümü mezunudur. Mezuniyetinden sonra özel bir bankada çalışmaya başlayan yazarımız sonrasında buradan ayrılarak kendi iş yerini kurmuş ve aynı zamanda da çok sevdiği yazarlığı aktif olarak sürdürmektedir.

2 Comments

  1. benim 25000 tl borcum var ama bankalar kredi vermiyor ama ben kredi ve kredi kartı borçlarımı bir bankada toparlamak istiyorum ne yapabilirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir