Kredi Kartında Şekerbank – Garanti Bankası İşbirliği

Kredi Kartında Şekerbank – Garanti Bankası İşbirliği

Şekerbank, Garanti Bankası ile yaptığı ortaklık sonucu, Şeker Bonus Kart ile taksitli ve ödül programlı kart alanında hizmet vermeye başlayacak.

Şekerbank’tan yapılan açıklamaya göre, Şeker Bonus adı ile kullanıma sunulan Şekerbank kredi kartları sayesinde, Şekerbank müşterileri Bonus Card’ın tüm ayrıcalıklarından yararlanabilecek.
Şeker Bonus Kart’a ilk kez başvuru yapanlardan ilk yıl kart ücreti alınmayacak.
15 YTL bonus hediye edilecek kart kullanıcıları 150 bine yakın Bonus program ortağında, 350 bin Bonus POS’unda yapılacak alışverişlerde yüzde 20’lere varan Bonus kazanma/harcama ve taksit yapma imkanına kavuşacak.
Şekerbank Genel Müdürü Meriç Uluşahin, konuya ilişkin değerlendirmesinde, bankanın, bireysel bankacılık hizmetlerini yeni ürünlerle sürekli geliştirdiğini, kredi kartının da müşteri portföyünü büyütmede etkili olduğunu belirterek, “Şekerbank olarak istikrarlı ve yaygın büyümemizi kredi kartı alanında da sürdürüyoruz. Şeker Bonus Kart ile kredi kartı pazarında önemli bir paya sahip olmayı planlıyoruz” dedi.
Uluşahin, yıl sonuna kadar 350 bin kullanıcıya ulaşmayı hedeflediklerini bildirdi.
Garanti Ödeme Sistemleri Genel Müdürü Mehmet Sezgin de Türkiye’de ilk kez 2002 yılında DenizBank ile başlattıkları kredi kartı lisans anlaşmaları sonrasında Bonus Card’ın bugün 10 milyona yaklaşan sayısı ile sadece Türkiye’de değil, Romanya’nın dahil olduğu 5 banka tarafından çıkartılan ilk ve tek kart programı haline geldiğini kaydetti.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Meral Yıldız

Meral Yıldız Yıldız Teknik Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunu olup tam zamanlı olarak sitemizde editörlük hizmeti yürütmektedir. Ekonomi ve Kripto Paralar konusunda oldukça deneyimlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir