Kredini Şimdi Al, 2018'de Ödemeye Başla

Kredini Şimdi Al, 2018'de Ödemeye Başla

ING Bank nakit ihtiyaçlarınızı karşılayıp bütçenize rahat bir nefes aldırmak için çok özel bir kredi kampanyası hazırladı.. “Kredini şimdi al, ödemeye 2018’de başla” spotu ile ING Bank tarafından duyurulan yeni ihtiyaç kredisi kampanyası ile 50 bin TL’ye kadar krediyi anında kullanabiliyor, kredi ödemelerinizi ise 2018’e kadar erteleyebiliyorsunuz.
ING Bank İhtiyaç Kredisi Kampanyası’nda aylık kredi faiz oranları kişiye göre değişiklik gösteriyor bildiğiniz gibi… Kişinin kredi notuna göre aylık kredi faizleri en düşük % 1,19 ‘dan başlarken kredi notu düşük kişilerde ise en fazla aylık % 1,39 ‘a kadar yükseliyor… Maksimum 48 aya kadar vade seçeneği bulunan ING Bank Kredileri ile isteyenler kredinin ilk taksitlerini Ocak 2018’e kadar erteleyebiliyorlar.. Böylece ilk aylarda ödeme yapmadığınız için bütçenize de rahat bir nefes aldırmış olacaksınız… Kredi taksitini ertelemeyi tercih edenler için kredi erteleme maliyeti ilk taksite yansıtılıyor ve böylece ilk taksit normal taksitlere göre biraz yükseliyor.. Ancak ödenecek ilk taksit Ocak 2018 ‘de olacağı için o döneme kadar bütçenizi de ayarlayabileceksiniz.
ING Bank 2018 ‘de Ödemeli Kredi Kampanyası kapsamında 48 ay taksitle 10.000 TL Kredi kullandığınızda aylık kredi ödemeleriniz 289 olurken bu kredi için toplam ödeme tutarı 13.934 TL oluyor.. Yine kampanya kapsamında maksimum vade olan 4 yıl vade ise 20.000 Lira Kredi kullanıldığında aylık kredi ödemeleri 578 Lira oluyor. 48 ay vadede 20 bin Liralık kredi için toplamda 27.868 TL geri ödeme yapıyorsunuz.

Daha yüksek tutarlı kredi ihtiyaçlarında ise 48 ay vadede 30 bin TL kredi için ayda 868 TL kredi taksiti, 40.000 Lira kredi için ayda 1157 TL ve 50 bin Lira kredi için ise ayda 1446 TL kredi ödemesi gerçekleştiriyorsunuz. Tabiki kredi taksitleri ve maliyet oranları kredi kullanırken tercih edeceğiniz kredi vadesi ve tutarına göre değişiklik gösterecektir. Ayrıca kredi notu seviyenize göre kredi faiz oranları değişiklik göstereceğinden bu rakamlarda küçük oynamalar da olabilecektir.
ING Bank’ın kredinizi hemen kullanıp ilk kredi taksitini 2018’de ödemeye başlayacağınız yeni İhtiyaç Kredisi Kampanyası hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için size en yakın ING Bank şubesini ziyaret edebilir ya da site editörlerimize tüm 2018 Ödemeli Kredi Seçenekleri hakkında merak ettiğiniz her şeyi sorabilirsiniz.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Emre Solmaz

Emre Solmaz 4 yıllık maliye bölümü mezunudur, Yazarlık hayatına bu işe ilgi duymaya başladıktan sonra atılmaya karar vermiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir