Kredinizi Şimdi Alın, Seneye Ödeyin !

Kredinizi Şimdi Alın, Seneye Ödeyin !

Akbank müşterisi olsanız da, Akbank müşterisi olmasanız da krediniz Akbank’ta hazır.. Akbank müşterisi iseniz Akbank Direkt’e girerek imzasız, belgesiz anında kredinizi kullanabiliyor, Akbank müşterisi değilseniz de bir form doldurarak anında Akbank’tan ne kadar kredi kullanabileceğinizi öğrenebiliyorsunuz. Üstelik kredinizi şimdi kullanıp, kredi ödemelerinize 2018 ‘de başlıyorsunuz.
Akbank’ın “İster Akbank’lı olun, ister olmayın. Kredinizi şimdi alın, 2018 ‘de ödeyin” sloganı ile duyurduğu yeni kredi kampanyasında kredi taksitlerinizi 3 aya kadar erteleyerek 2018 Ocak ayında kredi taksitlerinizi başlatabiliyorsunuz. O zamana kadar da geri ödemeniz yok.
Akbank’ın tüm vadeler için aylık % 1,45 faiz oranı ile İhtiyaç Kredisi kullandırdığı yeni kredi kampanyasında kredinizi maksimum 48 aya kadar taksitlendirebiliyorsunuz. 3 ay taksit erteleme tercih edenler ise 3 aylık erteleme süresinin ardından 45 aya kadar taksitle kredi taksitlerini ödeyebiliyorlar. İnternet üzerinden imzasız ve belgesiz olarak maksimum 25.000 TL’ye kadar İhtiyaç Kredisi kullanılabilen kampanyada banka şubesine giderek kredi tutarınızı 150.000 Lira’ya kadar da yükseltebiliyorsunuz.

.
Akbank İhtiyaç Kredisi Kampanyası ile 48 ay taksitle 3000 TL Kredi kullanıldığında aylık kredi taksitleri 92,7 TL, 5000 TL Kredi kullanıldığında aylık kredi ödemeleri 154,51 TL, 7500 TL Kredi kullanıldığında aylık kredi ödemeleri 231,76 TL, 10.000 TL Kredi kullanıldığında aylık kredi taksitleri 309,01 TL, 15.000 TL Kredi kullanıldığında aylık kredi ödemeleri 463,52 TL, 20.000 TL Kredi kullanıldığında aylık kredi taksitleri 618,02 TL ve 25.000 Lira Kredi kullanıldığında da aylık kredi taksitleri 772,53 TL oluyor.
Akbank müşterisi olanların Akbank Direkt aracılığı ile şubesiz ve imzasız olarak sadece dakikalar içerisinde kredilerini aynı anda hesaplarına aktarabilme şansına sahip olduğu, Akbank müşterisi olmayanların da sadece kısa bir form doldurarak ne kadar kredi kullanabileceklerini anında öğrenebilecekleri kredi kampanyasında kredi tahsis ücreti kredi tutarının binde beşi olarak belirlenmiş.
Kredinizi hemen kullanıp, 2018’e kadar kredi taksiti ödemesi  yapmayacağınız Akbank İhtiyaç Kredisi Kampanyası hakkında daha ayrıntılı bilgi sahibi olmak için Akbank şubelerini ziyaret edebilir ya da site editörlerimize tüm Akbank Kredileri hakkında merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.
 

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Mustafa Kulaksız

Mustafa Kulaksız 2 çocuk sahibi ve mutlu bir ailesi vardır, yazarlık hayatına ise hobi olarak başlamışken bi anda herşey değişti ve tüm işi yazarlık oldu.

2 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir