Küçük İşletme ve Esnaflara Özel “Esnafa Destek Kredisi”

 
.
İş Bankası küçük esnafa, tüccar ve işletmelere verdiği desteği sürdüroyor. İş Bankası‘nın “Esnafa Destek Kredisi” Kampanyası kapsamında tüm esnaflar, küçük ve orta ölçekli işletmeler, ticarethane sahipleri ve tüccarlar 30.000 TL’ye kadar olan ihtiyaçları için ayda % 0,33’ten başlayan faiz oranları ile kredi kullanabilecekler. İş Bankası’nın Bakkal Yeni Reyon Açsın Kredisi, Marangoz Atölyeyi Büyütsün Kredisi, Kuaför Bir Koltuk Daha Alsın Kredisi, Terzi En Yeni Dikiş Makinesini Alsın Kredisi ve Pastaneci Evlere de Servis Yapsın Kredisi sloganları ile reklamlarını yapmış olduğu “Esnafa Destek Kredisi” 28 Haziran 2013 tarihine kadar geçerli olacak.
.
İş Bankası’nın kampanya kapsamında yayınlamış olduğu örnek ödeme tablosunu incelediğimizde 12 ay vade ile 10.000 TL kredi kullanıldığında faiz oranı % 0,33, ödemeniz gereken Peşin Komisyon 400 TL ve aylık taksit tutarları da 852 TL oluyor. Yine 12 ay vade ile 30.000 TL kredi kullanıldığında faiz oranı yine  % 0,33, ödemeniz gereken Peşin Komisyon 1200 TL ve aylık taksit tutarları da 2557 TL oluyor. 30 Bin TL Krediyi 24 ay vade ile kullanmak isterseniz de faiz oranı % 0,55, ödemeniz gereken Peşin Komisyon 1440 TL ve aylık taksit tutarları da 1342 TL oluyor…
.
İş Bankası’nın Küçük İşletme ve Esnaflara Özel “Esnafa Destek Kredisi” hakkında daha ayrıntılı bilgilere İş Bankası şubelerinden ulaşabilirsiniz.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Emre Solmaz

Emre Solmaz 4 yıllık maliye bölümü mezunudur, Yazarlık hayatına bu işe ilgi duymaya başladıktan sonra atılmaya karar vermiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir