Kurban Bayramı Kredileri Tam Size Göre

Kurban Bayramı Kredileri Tam Size Göre

Yaklaşan kurban bayramı öncesinde rekabet kazanan bayram kredileri, uygun koşullar ve faiz oranları sunmaya devam ediyor. Müşteri yarışına giren bankalar faizleri aşağı çekerken 3 ay taksit erteleme gibi pek çok cazip olanağı da müşterilerine sunuyor. Kredilerde vadeler 3 aydan 60 aya kadar değişkenlik gösterirken, banka şubesine gitmeden kredi başvurusu yapabilme olanağı büyük kolaylık sağlıyor. Bu Kurban Bayramı Kredileri tam size göre..

Kurban Bayramı Kredileri Tam Size Göre

Bayram Kredileri her türlü ihtiyacınız için kullanabildiğiniz ve daha uygun koşullarla kredi kullanabileceğiniz için pek çok avantajlar sağlıyor. Bayram öncesinde ve hemen sonrasında kredi kullanımına ihtiyaç duyanlar bu büyük fırsatı kaçırmamalılar. Kısa süreli bu kredi kampanyaları hem normalden daha düşük faiz oranları sunuyor hem de diğer pek çok avantajı içerisinde barındırıyor.

Artık Kurban Bayramı’na sayılı günler kaldı. Bayramda artan nakit ihtiyacını dikkate alan bankalar da bayram kredisi kampanyaları ile müşterileri cezbetmeye çalışıyor. Pek çok banka, bayram öncesi nakite ihtiyaç duyan vatandaşların bu ihtiyaçlarını karşılayabilmeleri için düşük faiz oranları ve avantajlı vadelerle kredi veriyor. İşte bankaların birbirinden özel bayram kredisi kampanyaları..

Bayram Kredisi Veren Bankalar

Bu bayrama özel bayram kredisi kampanyası hazırlayan bankalar arasında QNB Finansbank, Denizbank, Akbank, Halkbank, ING Bank, Vakıfbank, TEB, İş Bankası ve Yapı Kredi Bankası yer alıyor. Bayram Kredisi adı ile kredi kampanyası düzenlemeyen bazı bankalar da bu dönemde faizleri geri çekerken daha uygun kredi vermeye başladılar.

Bayram Kredisi kampanyalarında aylık kredi faiz oranları % 1,49 ‘dan başlıyor. Maksimum 100.000 Lira’ya kadar kolayca bayram kredisi kullanabileceğiniz bu kampanyalarda vadeler 3 aydan 60 aya kadar uzayabiliyor. Kredi kampanyalarından pek çoğunda ilk kredi taksit ödemenizi 3 aya kadar erteleyebiliyorsunuz. Böylece kredinizi şimdi kullanıp ilk ödemenizi 3 ay sonra yapmaya başlıyorsunuz.

 

Bayram Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır ?

Bayram kredisi başvurusu yapmak da artık çok kolay.. Kredi başvurusu yapmak için pek çok belge hazırlamak ve banka şubesinde sıra beklemek de tarihe karıştı. Artık bankaların internet şubelerinden ya da mobil şubelerinden dakikalar içerisinde kredi başvurusunda bulunabiliyorsunuz.

Banka müşterisi olmasanız bile bankaların resmi internet sitelerinde bulunan kredi başvuru formunu doldurarak kredi başvurusu gerçekleştirebiliyorsunuz. Kredi başvurunuzun ardından banka gerekli görmesi halinde sizden bazı belgeleri talep edebiliyor. Ancak pek çok banka anında kredinizi onaylayıp hesabınıza aktarıyor. Bayram kredisi kullanmak da bu kadar kolay..

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Emre Solmaz

Emre Solmaz 4 yıllık maliye bölümü mezunudur, Yazarlık hayatına bu işe ilgi duymaya başladıktan sonra atılmaya karar vermiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir