Kurban Bayramında da Bayram Ettiren Kredi Denizbank'ta

.
Denizbank Kurban Bayramı Kredisi Kampanyası ile bu bayramda da adından söz ettireceğe benziyor. “Al krediyi bayramın olsun, masrafı dert etme o bizden olsun, Deniz’in kredileri dermanın olsun” sloganı reklam kampanyalarına başlayan Denizbank; masrafsız, kefilsiz, evrakla ve formalite ile uğraşmadan kolay Bayram Kredisi kullanma imkanı sağlıyor.
.
Kolayca başvurabileceğiniz Denizbank’ın Kurban Bayramı Kredisi üstelik de dosya masrafsız kredi kullanma imkanı sağlıyor. Zahmetsizce başvuruda bulunabileceğiniz Kurban Bayramı Kredisi’nde 5000 TL, 10000 TL ve 15000 TL kredi seçenekleri bulunuyor. Üstelik başvurunuza ilişkin sonucunuz da 5 dakikada cebinize  geliyor.
.
Denizbank’ın 2012 yılı Kurban Bayramı Kredisi Ekim ayı boyunca geçerli olup, kredi kampanyası hakkında daha detaylı bilgi almak için size en yakın Denizbank şubesini ziyaret edebilirsiniz.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Hasan Doğan

Hasan Doğan Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunu olup, özel bir şirkette finans danışmanlığı yapmaktadır. Aynı zamanda çeşitli ekonomi yayınlarına yazarlık hizmeti de veren yazarımız uluslararası pek çok yayında da adından söz ettirmiş başarılı bir ekonomisttir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir